Ülar Lindepuu õhtuseminar: “Mõtte jõud. Teekond sisemise rahuni. Suhe iseendaga”

Neljapäeval, 12. novembril 2020 kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ( Akadeemia 3)

Vene tuntuimate ravitsejate-selgeltnägijate käe all õppinud ning Soomes ja Eestis tegutsev meedium ÜLAR LINDEPUU kinnitab, et selgeltnägemine pole üleloomulik võime, vaid iga inimese loomupärane oskus.

Mõtted võivad ravida keha, kuid keha ei saa ravida mõtteid, mõtted peavad olema tervemad kui keha. Mõtted kujundavad Sinu elu. Aju ei erista välismaailmas toimuvaid sündmusi nendest, mis on meie mõtetes. See annab meile vabaduse luua oma elu. Aga me peame teadma ja suutma kasutada õigeid vahendeid.” IIKA-keskuse juht Ülar Lindepuu

Mida kõrgem on su energiatase, seda võimekam on su keha. Mida võimekam on su keha, seda paremini sa ennast tunned ja seda rohkem oled sa võimeline kasutama oma tõelist annet loomaks midagib erakordset.

Pärnakatel on  ainukordne võimalus Ülariga kohtuda ja õppida juba novembris!

Ülari õpingud:

  • Vanga-nimeline Selgeltnägijate Akadeemia Moskvas (juhendaja A. Gaiduk)
  • Rahvusvaheline Energiateraapia ja Selgeltnägemise Akadeemia Moskvas (juhendaja N. A. Onufrieva)
  • Bronnikovi õppekeskus Moskvas (Inimese Informatiivse Arengu Keskus), A. Bronnikovi meetodid

Tema kursus “Mõtte salajane jõud või alateadvuse vägi – selgeltnägemise treening” on olnud Tallinnas nõnda populaarne, et kõik huvilised pole sinna alati mahtunudki.

NB! Ülar toob õhtuseminaril  avalikkuse ette  ka mõne  harjutuse, mida ta on õpetanud ainult väga kitsas ringkonnas personaalsetel koolitustel.

Osalustasu: 13 € ettemaksuna kuni 10.11 ( Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012   , märksõna: 12.11+ nimi),   hiljem ja kohapeal 15 €

Vaata lisaks: www.iika.ee

V