Klubist

Enesetäiendajate Klubi tegutseb Pärnus üheksandat aastat. Oleme välja kasvanud Tartu Otsijate Klubist (praegu Arengutee Klubi)
Klubiõhtute korraldajate eesmärgiks on tutvustada pärnakatele erinevatel elualadel tuntuks saanud inimeste elukäiku ja sisemaailma, et saada osa nende mõttemaailmast ja elufilosoofiast. Oma silm on kuningas ja vahetu kogemus jätab hinge kordumatu jälje. Kutsume teie ette põnevaid persoone, toome nad esinema loengutele, juhtima seminare ja töötubasid. Või võtame üheskoos kätte ja sõidame neile hoopis külla.
Oma teadmisi on jaganud arstid, psühholoogid, loodusravitsejad, terapeudid, koolitajad, näitlejad, teadmamehed, sensitiivid.
Meie missioon on nad Pärnusse kutsuda. Igal kuulajal on omakorda vabadus valida ja selekteerida, kelle mõttemaailma aktsepteerida ja kelle oma mitte, kelle teraapiaid katsetada enda peal, kelle kursustele minna, kelle juurde minna end täiendama või abi paluma.
Klubil pole liikmemaksu, kohustusi, kindlat kogunemiskohta – osalemine loengutes, väljasõitudel ja töötubades on vabatahtlik. Kõik reklaamitud üritused on avalikud ja kõik huvilised südamest oodatud. Kutseid edestame e-kirjadena. Täname, et olete meile e- meili aadressi usaldanud.
Meililistiga liitumiseks või aadressi muutmiseks klikkige  siin vasakul servas asuvalenupule “Soovin uudiskirja”.

Samasugused klubid tegutsevad ka  Tartus        Tartu Arengutee Klubi

Tallinnas        Teadliku Arengu Keskus