Tegijad


Minust. Minu nimi on Malle  Luhar. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna –  õppinud arvude ritta seadmist ehk finantsmajandust. Arvud ja numbrid meeldivad mulle siiani. Igapäevaselt omame  perefirmat, mis tegeleb elektroonikaga.
Mul on kolm tublit last, tore abikaasa, ilus  kodu, palju toredaid sõpru-teekaaslaseid ja fantastiliselt suur suguvõsa.
Iseennast ja vastuseid olen otsinud viimased 18 aastat. Laste sündides sain aru, et nemad on parimad õpetajad, aga täiesti uuel ja tundmatul moel. Enesearengu tee sai alguse Gunnar Aarma ja Luule Viilma raamatutest. Esmalt loed soovitatud enesearengu raamatut,  hakkad neil teemadel mõtlema ja seejärel juba raamatu soovitajaga vestlema.  Moodustub ring huvilisi ja iseeneselegi ootamatult oled sattunud enesearengu teele.  Minu teekond on olnud pikk, huvitav ja  üllatav ning lõppu ei paistagi …
Tee peale on jäänud Reiki, Silva meetod, NLP, metameditsiin, vabastav hingamine, rännaku meetod,  perekonstellatsioonid, kinesioloogia lisaks palju huvitavaid õppetunde elult. Ja kui toredate inimestega olen sel teekonnal kohtunud! Olen tänulik kõigile ja kõigele!
Koos minuga on   ürituste korraldamise vankrit vedamas ning kodulehte meisterdamas üsna mitu inimest, aga nemad ei soovi enda tutvustamist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga