Terve naine-terve sugupuu

Pärnusse tuleb oma teadmisi jagama 12. põlve šamaanitar ning naiste sakraalpraktikate meister Šakuntali Altaist. Möödunud suvel oli pärnakatel võimalus osaleda tema sissejuhatavas  loengus ja võimsal emaka puhastus rituaalil. Seekord väga põnev teema:

Terve naine – terve sugupuu

  1. Tahate teada kuidas mitte kunagi naisena haigestuda?
  2. Kuidas leida võti meeste südamesse?
  3. Kuidas nüüd ja igavesti vabaneda üksindusest,
  4. Kuidas hoiduda reetmisest /vältida pettmist  ja kinnitada perekonna sidemeid.

Programm:

  1. Šamanistlik rituaal jumalanna Umaile naistehaigustest vabanemiseks (viljatusest, üksindusest, tsölibaadi võrast, armastuses ebaõnnestumisest).
  2. Teile avaneb saladus, kuidas kiiresti korrastada perekonnasuhted   ja tuua armastatu tagasi.

Võtke endaga kaasa lähedaste ja laste fotod,  koos me suudame aidata neil saada terveks, armastatuks, edukaks, tulla välja keerukatest eluolukordadest.

Võtke kaasa  ka pudelis puhast joogivett  – laeme selle edukusega.

Pole kellegile saladus, et naiselik jõud sisaldab tervendavat toimet. Ta võib kaitsta ja muuta ümbritsevat maailma. Armastuse energia, mida naised endas võivad luua, lahustab iga negatiivse energia, puhastab ja kaitseb inimese energiavälja, tervendab

Shakuntalil on avatud mitmed ülivõimed, ta näeb inimeste aurasid, mõistab nende probleeme ning aitab leida lahendusi keerulistele olukordadele, ta on võimeline ravima käte, hääle ja hüpnoosi abil.

Shakuntali suudab lugeda inimeste saatust käte, silmade ja näojoonte järgi ning nägema nende ettemääratust.

Shakuntali elas India templis üle 5 aasta, kus kaunite õpetajate-preestritaride käest õppis ta kõrgeid naiste teadmisi, ayurveda ravimassaaži, suhete kunsti Universumi seaduste järgi ning sisuliselt sündis uuesti. Nüüd aitab ta oma teadmiste, oskuste ja võimetega inimesi.

Shakuntali on aidanud mitmeid kuulsusi Venemaal ja mujal, samuti on ta hoidnud ära paljude perede lagunemise, terveks teinud lapsi ning päästnud krahhist äriprojekte.

Kohtumisõhtu toimub  juba sel neljapäeval, 9.veebruaril  kell 18.00-20.30  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ja on seekord ainult NAISTELE.

Osalustasu: ettetasudes 13 € kuni  08.02  (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 09.02  + osaleja nimi),  alates 08.02.  ja kohapeal 15 €

Üritus on vene keeles, eesti keelde tõlgib armas tantsuõpetaja Janne Ristimets.

NB! 10-12 veebruar 2017 toimub tema kursus Pärnus. Loe siit