IIDNE NAISEKS OLEMISE TARKUS 11.-12. veebruaril Pärnus

Seminar IIDNE NAISEKS OLEMISE TARKUS 11.-12. veebruaril, Pärnusse tuleb oma teadmisi jagama 12. põlve šamaanitar ning naiste sakraalpraktikate meister Vabaduse Lind – ŠAKUNTALI Altaist.  Iidne preestritaride maagia oma eesmärkide saavutamiseks. Kuidas suhelda Kuu ja Veenuse energiaga, samuti Tule, Maa, Õhu ja Vee stiihiaga. Stiihiate energia annab teile nooruse ja ilu. Taotluse jõuga reaalsuse mõjutamine, et laheneksid kõik probleemid. Iidse maagilise pühitsuse saamine oma soovi täide viimiseks.  Mehe seksuaalsete fantaasiate juhtimise kunst. Omandades selle kunsti, täidab teie väljavalitu iga teie soovi.  Te õpite oma jõudu, tervist ja seksuaalset veetlust hoidma ja suurendama. Kuidas olla igas seltskonnas tähelepanu keskpunktis.  Teile antakse eriline oskus, mis võimaldab teie kõrval oleval mehel füüsiliselt ja majanduslikult õitseda.  Mis aitab isa tagasi pere juurde tuua? Kuidas õigesti suhelda omaste ja lastega?  Tervendavate harjutuste kunst aitab alati välja näha suurepärane, vabaneda kõigist naiselikest hirmudest ja ebakindlusest.  Mantrate laulmise kunst.  Vabanemine destruktiivsest vanematepoolsest häälestusest, mis takistab edu saavutamast.  Iidne rituaal, et vabaneda ebaõnne vaimust.
Seminari ajakava mõlemal päeval: 11:00 – 14:00 I osa 14:00 – 15:00 Lõunapaus 15:00 – 18:00 II osa Seminari tõlge eesti keelde. Vajalikud aksessuaarid seminaril: kõik maagilised, šamanistlikud esemed. ŠAKUNTALIL on avatud mitmed ülivõimed, ta näeb inimeste aurasid, mõistab nende probleeme ning aitab leida lahendusi keerulistele olukordadele. Ta on võimeline ravima käte, hääle ja hüpnoosi abil. Ta suudab lugeda inimeste saatust käte, silmade ja näojoonte järgi ning nägema nende ettemääratust. Siberis Altai mägedes vaimse õpetaja käe all sirgunud Šakuntali alustas oma õpinguid juba 12 aastasena. Üle viie aasta elas naine India templis, kus õpetajate-preestritaride käe all õppis iidseid ja kõrgelt hinnatud naistega seotud teadmisi, ayurveda ravimassaaži, suhete kunsti Universumi seaduste järgi. Nüüdseks on naine rännanud 15 aastat riigist riiki, aidates oma teadmiste, oskuste ja võimetega inimesi, keskendudes just naistele. Ennekõike ongi Šakuntali üdini naiselik naine, kes õpetab õrnemat sugu avama oma naiselikku olemust ja juhtima naiselikku väge.

Osalusrõõm 125 EUR (100 € ettemaks + 25 € kohapeal) Ettemaks 100 EUR palume tasuda järgmisele Läti arveldusarvele: SIA Coaching Express Oksana Aleksandrenkova Номер счета LV97HABA0551040787353 Latvija

Registreerimiseks saatke palun kiri maksekorraldusega aadressile aili@villamedica.com Info: 55 609 708

Toimumiskoht Pärnu , Akadeemia 7, II korrus, Black and Brownie stuudio.