ÕUESÕPE! ENERGEETILINE MAAILM JA BIOLOKATSIOONILISED MÕÕTEVAHENDID

Pendli ja pildade harjutamise praktiline seminar. Kalju Paldisega . Õpime selgeks ja kordame üle pendli ja pildade kasutamise põhiprintsiibid ja harjutame nende kasutamist looduses.

Kogunemine E. 16.06 kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogus( Akadeemia 3). Algul saame pendli ja L-varraste kasutamise ülevaate ja teooria pooltunni, edasi liigume loodusesse. Pärnu oma paljude parkidega annab meile selleks suurepärase võimaluse.

Meid ümbritsev loodus on võimeline palju jutustama. Kuidas seda paremini mõista ja tema võludega koostöös saavutada oma keha vaimule tervendav ja kosutav energia? Mida räägivad maa ja kosmilised energiad? Kuidas neid vabas looduses näha ning mõõta nende väge jne…

Ühedeks abi vahenditeks on biolokatsioonilised mõõteriisatad pendlid ja L-vardad(pöörelid). Nende infovahenditega looduses liikudes saame palju uusi teadmisi. Leiame üles maaenergiad ja kosmilised energia pöörised. Kus asuvad meie jaoks õiged tervendavad puud ja põõsad? Kust korjata just meile vajalikke ravimtaimi ( sest nende taimede elujõud oleneb maapinnast, kosmilistest ja muudest teguritest)?

Kutsume loodusesse praktilisele kursusele, kus saame ise oma teadmisi avardada..

Praktikum on mõeldud kõigile. Pärnus

Osalustasu : 15 €. Soodushind 12 € etteregistreerijatele ( otsijad@gmail.com) või ettetasujatel kuni 14.06. ettemaksuna a/a . 10220095828012 märksõna: 16.06 + osaleja nimi.

Kohapeal võimalus soetada pendel ( 3 €) või L-vardad ( 4€).

Kalju Paldise koduleht www.enegoman.eu