Nüüd ka Pärnus trihholoogiakabinet

 Tule uuringule….

Trihholoogia tuleneb kreeka keelest ja tähendab otse tõlkes karvateadust (trico + logy). Trihholoogia on keskendunud kõigele, mis on seotud juuste bioloogiaga: sünd, kasv, areng, muutused. Peamiselt on trihholoogiat arendatud Itaalias ja Inglismaal.

Trihholoogiat on vaja siis kui juuksed on halvas seisus, ei läigi ja on haprad. Samuti erinevate peanaha murede korral nagu seda on: liigne rasu, kõõm, peanaha sügelus, juuste väljalangemine. Lisaks aitab ka leevendada tõsiseid peanaha probleeme nagu: psoriaas, seboroiline dermatiit. Ka peanaha kiilasuse puhul on lahendus olemas, siinkohal on väga oluline kui kaua on peanaha probleem kestnud.!

Eesmärk on leida peanahal tasakaal ja selle hoidmine õigete vahenditega ja meetoditega. Trihholoogiliste ravimeetmetega keskendutakse teatud peanaha probleemidele, mida tuvastatakse mikrokaameraga. See on trihholoogiline aparaat, millega analüüsitakse peanaha ja juuste seisukorda 40-150 ja isegi 400 kordse suurendusega. Peanahka testib alati selleks vastava koolituse saanud trihholoog. Kaamera on ühendatud ekraaniga ja see tähendab, et kliendil on võimalik oma peanaha seisukorda ise näha.

Müügil ka trihholoogilised tootesarjad Tricoderm , Mediceuticals

Pärnus vastuvõtt  Taastusravikeskus Viiking

Sadama 15, 3 korrus, kab.30

Eelregistreerimine ja info: +372 5154 780 ,  email :  piret@trihholoogiakeskus.ee

 Teenused ja hinnakiri:         www.trihholoogiakeskus.ee