Külas Saaremaa arst ja kinesioloog Viigi Viil

Kas olete kuulnud midagi tervendavast puudutusest? Ei tasu skeptiliselt muiata – Hiina energiaõpetusel põhinevas kinesioloogias on see peamine ravimeetod.
Stressid talletuvad organites – keha ei valeta kunagi, lisaks mäletab ta kõike meiega toimunut,” kõlab selle õpetuse põhimõte. Kinesioloog otsib lihastesti abil üles kaebusi põhjustava konflikti ja aitab seda kõrvaldada, kasutades erinevaid puudutustehnikaid.
Unistab ju iga abivajaja arstist, kes näeks ja tajuks tavapärasest enam ning valdaks ka mõnd alternatiivset ravimeetodit . Neljapäeval. 12. oktoobril on  meil au võõrustada sellist spetsialisti – Saaremaa arsti ja kinesioloogi VIIGI VIILi.

Seekordne teema:

Inimesel on talle omased mõtted, nendest tekkinud või nendega seotud uskumused, väärtused, oskused, tunded, reageerimine, käitumine ja kui ta kavandab tulevikku, teeb plaane, siis loob ta 95 % ulatuses taas “vana” iseennast. Näiteks: kuidas sul TAVALISELT hommik algab? Mis sa ÜLDJUHUL öhtuti teed? Kui inimene on TERVE ja ÕNNELIK ja SÜDAMES on RAHU,siis on järgnev vaid info, mis ehk kellelegi teisele vajalik.

Kas kujunenud mustri muutust loob TAHE vöi SOOV? Juttu tuleb nii ajus toimuvast- “kõik on kahe kõrva vahel kinni” – kui ka biokeemilistest mehhanismidest kehas, mis takistavad muutusi. Kuhu vaibub motivatsioon? Kust saada energiat muutusteks?

Mõtted loovad tundeid ja siis hakkame mötlema sellest, mida tunneme!

Kas alati on aga tunded,mida tunneme, enda mötete loodud? Näide: laps mötleb, et läheb külma ilmaga paljalt õue, haigestub ja lapse haigus paneb ema muret tundma. Mida sel puhul teha?

Räägime ka” üle” mõtlemisest.

Loeng on interaktiivne ning sisaldab  praktilisi harjutusi ja nõuandeid.

Toimumisaeg ja koht: neljapäev,12. Oktoober  kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis

Osalusatasu: 12 eurot . Soodushind 10 € ettetasumisel kuni 11. oktoober (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 12.10  + osaleja nimi.)