Suhkur, veresuhkur, suhkrusõltuvus, diabeet

Faktid:

_  Statistika järgi on  50% inimestel  oht elujooksul haigestuda diabeeti1453371969

_  Diabeedist on kerge  isetervendamise teel lahti saada, kui  raviga alustatakse mitte hiljem kui 9 kuud peale haigestumist

_  Kuni 50% juhtudel diabeedi areng toimub algul „nähtamatult“, ilma sümptomiteta

_  Isetervendamine  diabeedi puhul on  võimalik, samuti diabeedi tekkimise ennetamine

 Mida teha?

¯  Pole mõtet oodata, kuni algul sümptomiteta arenev diabeet ilmsiks tuleb

¯  Harida ennast – millised on ohtlikud  talitlemistakistused organismis,  diabeedi tekkimise põhjuseid.  Mida ei peaks üldse tarvitama, kuidas säilitada  rakkude insuliini tundlikus, stimuleerida ja toetada organismisisese võimsa antioksüdandi glutatiooni sünteesi ja toimet. Milline on õige glükeemilise koormusega menüü, näidis menüüd, mee tarvitamine jne.

¯  Kuidas  õigesti toituda,  tegutseda, millised vitamiinid, mineraalid, millised toidulisandid on vajalikud , et mitte karta diabeedi tekkimist 

​Virgo Mihkelsoo on paarkümmend aastat koos abikaasa Ljudmillaga pühendunud tatra (mis aitab ohjeldada isegi vähki) kasvatamisele ja mesindusele. Abielupaari sulest ilmunud  „Isetervendaja käsiraamat” on saanud lugejate hulgas tõeliseks hitiks. Just mure abikaasa tervise pärast sai otsustavaks, miks teadusemees Virgo otsustas omal ajal kolida vanaisa tallu. Kui naise tervis üles ütles, kinnitasid arstid, et tal on jäänud elada vaid paar päeva.  Siis tuligi lisaks meditsiinile appi võtta loodusravi: ravimtaimed, mesilasemapiim, kreeka pähklid, punane kalamari jpm.

​NB! Avatud on ka Viira talu ja RemedyWay tervisetoodete väike müügilett, kust leiab erilisi meesegusid, toortatart, loodusmaiuseid ja suupisteid toortatrast ning ka raamatuid.

Toimumiskoht : Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Pärnu; Akadeemia 3

Toimumisaeg: neljapäev 07.04. 2016a. kell 17.30.

Osalustasu : 10 € ettemaksuna (a/a EE951010220095828012, Enesetäiendajate Selts selgituseks:  07.04 + osavõtja nimi) või etteregistreerides otsijad@gmail.com . Kohapeal 12 €  sularahas.
Vt lisaks: lugu Virgo Mihkelsoost:   Virgo 
Koduleht:  http://www.remedyway.ee