KUIDAS ENNAST ROHKEM VÄÄRTUSTADA JA ARMASTADA?

VAIMSETE PRAKTIKATE TÖÖTUBA

 Juhendaja: Kreet Rosin

Toimumisaeg: laupäeval 9.veebruaril 12.00-14.00 Pärnu Keskraamatukogus.

Osalusrõõm : eelregistreerimisel või ettetasumisel (a/a arvele 10220095828012 , Enesetäiendajate Selts, märksõna: 09. veebr. + osaleja nimi) kuni  7 .veeb. 10 €. Hiljem 12 €

Lisainfo ja regist. otsijad@gmail.com, tel 5295717

Töötoast: Sel korral teeme praktilisi harjutusi ja tehnikaid, mis aitavad iseennast rohkem väärtustada ja täielikumalt armastada. Tegeleme alateadlike uskumuste muutmisega, mis on seni mingil moel takistanud vaimsel enesearenguteel edasi liikumist. Jutu osa saab olema suheliselt kesine, põhirõhk on praktiseerimisel.
Enamikul inimestest, kes osalevad vaimse enesearengu  loengutel või seminaridel, on tugev teoreetiline pagas, mis kipubki jääma teoreetiliseks, kuna ei toimu loengul või seminaril õpitu integreerimist igapäevaellu. Töötuba annab suurepärase võimaluse õpitut praktiseerida.

Juhendajast:
Kreet Rosin on Reiki Meister (õpetajad: Linde Toompuu ja Jaan Jääts) ning TFT (õpetaja: Kevin Laye Inglismaalt) ja Tulevikuteraapia terapeut (õpetaja: Anne Jirsch Inglismaalt), kes lõpetas 2012.aastal Holistilist Teraapia Instituudi ning on alates 2008.aastast juhendanud nii Reiki kursusi kui muid vaimse enesearengu kursusi.

NB! Võimalus samal päeval eravastuvõttudeks Pärnus. Registreerimine kreet.rosin@gmail.com