Kolmapäeval, 08.juunil kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis kohtumisõhtu Evelin Ilvesega.

Õhtu , kus juttu tuleb tervislikust elustiilist ,  väega toitudest, energiast, veest , meditsiinist, alternatiivmeditsiinist jms.Evelin Ilves

“Ma olen üles kasvanud kodus, kus tuntakse taimi ja ka kasutatakse neid. Mu vanaema enamasti taimedega kõike raviski. Olen loodusraviga enamiku terviseprobleeme lahendanud, ent mõistagi on elus ette tulnud ka vajadust lääne klassikalise meditsiini poole pöörduda ja ka abi saadud. Olen tudengieast alates nõelravi usku olnud ja täna võin öelda, et pea 30 aastat olen akupunktuuri abil enamus ravimeid vältida saanud. Massaažid, kiropraktika, jooga, hingamisharjutused, meditatsioon, liikumine, liikumine, liikumine, kallistamine, päike ja värske õhk, kokkamine, ise oma toidu kasvatamine – see on minu täiendmeditsiin, mis toetab tervena elamist.”
(Evelin Ilves, intervjuu Ingrid Peegiga, www.alkeemia.ee)

 EVELIN ILVES on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja on töötanud koolituse ja turunduse valdkonnas. Praegu kavandab ta pop-up-võileivakohviku loomist.
Tema sulest on ilmunud raamatud “Kingitud maitsed” (2011) ning “Leib. Ilo & vägi” (2014), raamat “Kirju” jõudis mullu Rahva Raamatu edetabelis 5. kohale. Peagi asub Evelin juhtima Kanal 2s oma saatesarja.

Osalustasu: 10 € ettemaksuna ( kuni 06.06  k.a)  Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012 , märksõna: 08.06 + osaleja nimi, hiljem ja kohapeal 12 €

PS Tarkused, mis aitavad Evelinil toime tulla

  • Norra kirjanik Henrik Ibsen: “Kui kahtled, ütle tõtt.”
  • Vali sõnu nii, et sa ei tee teisele haiget ega anna hinnanguid.
  • Kui sa ei tea, mida teha, ära tee midagi.
  • Halva tuju parim ravim: õue, soovitavalt sportlikult ja loodusse.

Allikas: “TervisPluss”, mai 2016
Ingrid Peegi intervjuu Evelin Ilvesega:  alkeemia