Hingeruum – mis see on ning miks meile on nii oluline sellest ruumist teadev ja teadlik olla ….

Loeng- vestus –praktikum  selgeltnägijalt ja tervendajalt Terje Aigrolt

Tuleb juttu sellest, mis ja milline on Inimese Hingeruum, mida ta endas  sisaldab ning kuidas mõjutab elu ise või teised inimesed selle ruumi olemasolu. Räägime Hingeruumi olulisusest  ning kuidas tuleb Hingeruum kui selline mängu paarisuhetes, suhetes laste ja vanemate vahel ning üldse suhetes teiste inimestega . Võtame teemaks ka selle, mis juhtub siis, kui Hingeruum on kaotatud või lõhutud , ning keskendume sellele, kes või mis seal Hingeruumi keskmes oma olulisuse ja vajalikkusega  peab püsima ….

Selga mugavad riided ja kaasa joogamatt + pleed.  Moodustame põrandale suhtlusringi.  Soovi korral võid istuda ka toolil. Toimub praktiline rännak sisemaailma.

Terje  endast:

Elu on andnud mulle kingituse. Andnud kingituse juba siia ellu saabudes , kuid mille olen saanud kasutusele võtta alles ennast täiesti teadlikuna kogedes , samal ajal läbi tulles ja välja ronides karmidest elu õppetundidest. Kingituse olen saanud võimete näol,  millega saan vajadusel tungida Inimese sügavusse – nii füüsilises kui psühholoogilises võtmes.  Inimene kui tema Mina Ise  – selle Mina Ise ülesleidmine ja jaluleaitamine nint töö tunnetega  – kas siis tulles läbi eelmiste elude, tehes tutvust Inimese enda kui Vaimolendiga või  leides hetkeelu lapsepõlvest märksõnad, mis mõjutavad  – see kõik on minu igapäevatöö , kus saan ulatada käe, olles kas kõrval või teejuhiks. Küsimused *Kes ma olen ?* või *Miks ma siin olen?* on tavalised, samuti  laused *Olen ennast kaotanud ja soovin end jälle üles leida..* ning *Ma ei saa aru, mis  minu elus hetkel üldse  toimub..* on need baaspinnad, millelt tavaliselt edasi liikuda soovitakse. Selle kõige taustal tuleb kõigepealt üles leida põhjused ning edasi saan tegutseda juba kui terapeut, et inimene aidata vajadusel õige raja peale . Minule abiks ja taustaks on Metameditsiin ning erinevad teraapiavormid ( Voice Dialogue – isiksuseosade meetod,EFT ja TFT koputamisteraapiad,Fototeraapia,TRE –traumade ja pingete vabastamine,Neurolingvistiline Programmeerimine ja Sõnateraapia toetudes Vägivallatu Suhtlemise meetodile, NPA, Matrix-ReImprinting  jne.) Samas kasutan ma enda sünnilt tugeva bioenergeetikaga käsi ravimiseks ja inimese keha ning meelte tasakaalustamiseks, võttes appi ka Värvi- ja  Kristalliteraapia, Teeta-tervendamise, Väe-ning Praana Energiaravi, lisaks veel Refleksoloogia –Aurikolateraapia ja energeetilised massaashid.

Kõik see annab võimaluse aidata Keha, Meele ja Vaimu terapeudi-empaadina ning Vaimse Nõustajana. Ja väga paljudel juhtudel toetun inimestega töös enda elus läbielatud kogemustele – nii positiivsetest  kõrghetkedest  kui ka sügavatest, mustadest augurägastikest läbikäinuna.Leian , et see on parim viis käe ulatamiseks , kui on võimalik enda vastas istuvale inimesele öelda – *Jah, ma tean tõeliselt , mida Sa tunned …. *

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu ülemine saal, Akadeemia 3

Toimumisaeg: Neljapäev 23. mai kell 18.00-21.00

Osalusrõõm: 15  kohapeal.  Soodushind  12  ettetasumisel või etteregistreerimisel kuni 25.mai. Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 23.05 + osaleja nimi

Seekord palume võimaluse korral etteregistreerida otsijad@gmail.com