FÜÜSILISE KEHA MUUTMISE KUNST – KUIDAS TAASLUUA ENDALE OMA NOORUSAJA IDEAALKEHA?

NB! Lükkub kevadeks. Vabandame!

Kolmapäeval, 23. novembril kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ( Akadeemia 3) väga põnev ja  praktiline kohtumisõhtu Indrek Palmiga.

Enamus meist mäletab oma füüsilise keha tippvormi, kui oldi vanuses 20-25 aastat. Mõne allika väitel on inimese ideaalkaal see, mis oli tal 22 aastaselt. Asi ei puuduta aga ainult kaalunumbrit, tähtis on ka füüsiline võimekus, vastupidavus, väline ilu ja terve olemise tunne.

Hetkel toimetab maailmas lugematul hulgal erinevaid toitumisnõustajaid, personaaltreenereid ja teisi kehakaalu langetamisele suunatud õpetajaid, kes tavaliselt keskenduvad ainult mingile ühele aspektile ehk kehakaalu numbrile, mis kedagi justkui aitab ja ei aita ka, efekt on tihti ajutise iseloomuga. Palju on ka õpetajaid, kes millegi pärast ise ei ole suutnud seda saavutada, mida teistele õpetavad. Kas sa valiksid finantsspetsialisti, kellel endal rahaasjad raskes seisus või suhtenõustaja, kes ise üksik?

Ei saa võtta väga tõsiselt ka 20-25 aastaseid treenereid, kelle enda hea vorm ei ole seotud õige eluviisiga, vaid tänu oma noorusele, pole nad veel oma keha piisavalt risustada jõudnud.

Käesoleval loengul-koolitusel esitan radikaalsema lähenemisviisi antud teemale, mida ise läbi praktika enda peal ka katsetanud. Täna 55 aastaselt olen saavutanud oma 25 aastase kehakaalu ja elu parima füüsilise vormi…

Kui sa soovid muuta oma keha ja oma maailma, siis jagan sinuga meelsasti oma kogemusi.

Osalustasu:  15 €  ettemaksuna  ( Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , 23.11 + osaleja nimi),  või kohapeal.

 INDREK PALM     Tartu, Eesti  Auramediator™, nõustaja

Olen erialalt metsamajandusinsener, suurem osa oma elust olen olnud keskastme- ja tippjuht erinevates Eesti ja välismaistes firmades, töötanud nii puidukaubanduse kui ka põllumajanduse valdkonnas.

Lapsepõlvest alates on mind paelunud nähtamatud ja müstilised asjad. Olen läbi kogu oma elu otsinud asju, mis annavad elule tegeliku mõõtme ja väärtuse, nii vaimses kui füüsilises plaanis.

Alates 2010. aastast olen olnud tegev ka Tasakaalukeskuse ettevõtmistes. Füüsilise treeningu ja spordiga olen regulaarselt tegelenud viimased 20 aastat.

Isiklikus plaanis kogetud avanemist, “ärkamist” nii vaimses kui füüsilises plaanis jagan kõigile huvilistele, kes seda soovivad.

Tartus asuva Tasakaalukeskuse kaudu olen kättesaadav kõigile soovijatele.

Kontakt: tel. +372 5036246    e-mail: indrek@tasakaalukeskus.ee

www.tasakaalukeskus.ee