Energiablokeeringute lõhustamine

Meie juulikuu  külaliseks on gongiterapeut ja kristallkausside keerutaja ALMER JANSU

Õhtu teema: „Energiablokeeringute lõhustamine“

“Mõtted, mida sa mõtled, saavad ühel päeval teoks, kõik materialiseerub,” ütleb Jansuki Shopi omanik ning stepptantsu, jooga, shindo ja gongiteraapiaga tegelev Almer Jansu. Alati särav ja päikseline Almer Jansu räägib pärnakatele energiablokeeringute lõhustamisest. Õhtu lõpeb päevakohase gongi meditatsiooniga.

Aegajalt tekivad inimese hinges ja kehas energiate loomulikus voolamises takistused ehk energiablokeeringud. Igaüks meist on vahel tundnud, kuidas mõtted n-ö kinni kiiluvad” ja me ei suuda vajalikku, enda jaoks parimat lahendust leida. Need blokeeringud mõjutavad meie igapäevast käitumist, mõtlemist, tunnete kogemist, samuti kehalist heaolu. Kõik oleme kogenud seda, kuidas mõni lahendamata probleem või murelik mõte meid kas õhtul uinuda ei lase või siis öösel üles äratab. Või on ette tulnud olukordi, kus meil hakkab pea valutama – ja me teame, et peavalu põhjuseks on midagi selle olukorras, mis on meid tasakaalust välja viinud. Pikka aega kestnud blokeeringud võivad tekitada ka füüsilisi haiguseid…

Õhtu eesmärk on saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal,  Akadeemia 3, Pärnu

Toimumisaeg: reede, 18. juuli 2014,  kell 18.00-19.30

Osalusrõõm: 10 € kohapeal või ettemaksuna Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 18.07+ osaleja nimi

Kohapeal võimalus osta vitamiine( Riina Raudsiku loengus soovitatud D 3 jm) , kristalle ja kive.