ARMASTUSE KEELED

Noor ja särav vaimne õpetaja KREET ROSIN esineb Pärnu Enesetäiendajate Klubis praktilise loenguga, kus õpime arusaama armastuse keelest .

Vajadus tunda end oma partneri poolt armastatuna on keskseim kõikidest meie kooselulistest vajadustest. Paljude suhteprobleemide põhjus on selles, et inimesed ei tunne end armastatuna, kuna räägivad erinevaid armastuskeeli.
Viis, kuidas me oma emotsioone väljendame, võib erineda partneri omast, nagu erinevad teineteisest hiina ja prantsuse keel. Kui oskad oma armastust väljendada vaid prantsuse keeles, aga sinu partner mõistab vaid hiina keelt, siis ei ole midagi imestada, et ta sinust aru ei saa.
Peame ära õppima oma partneri esmase armastuskeele, kui tahame suhtlemises olla edukad. Ühe teooria kohaselt on olemas viis armastuskeelt. Võimalusi armastuse väljendamiseks on lõputult. Viie armastuskeele mõistmine ja oma partneri esmase armastuskeele valdamine võib tema käitumist muuta radikaalselt. Kui me seda keelt ära õppida ei taha, siis peab meie abikaasa elama pooltühja armastusanumaga ja mõne aasta pärast pöördub ta tavaliselt kellegi teise poole, et uuesti armumiskogemusega alustada. Oluline on, et kõneleksime keelt, mida mõistab meie partner. Sellest 10.detsembri õhtul juttu tulebki. Lisaks praktilised harjutused.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal, Akadeemia 3
Toimumisaeg: Teisipäev, 10. detsember kell 17.30.
Osalusrõõm: 12 € kohapeal. Soodushind 10 € ettetasumisel kuni 9.detsember Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 10.12. + osaleja nimi

Võimalus samal päeval ka tema eravastuvõtule Pärnus. Kontakt www.teadlikareng.com