Vestlusõhtu Kalju Paldisega

 

Kalju Paldis on Eestis tuntud geobioloog – nõustajana. Energoinformatsiooni lugemise fenomen avaldus Paldisel ootamatul moel kümne aasta eest. Mees oli tolleks hetkeks tervenenud haigusest  ja hakanud elule uue pilguga vaatama. Selle tulemusel oskab Kalju suhtelistelt täpselt öelda, mis mingis ruumis toimus mõni aasta või kasvõi aastasadu tagasi ning kontrollimisel on paljud Kalju nägemused osutunud tõeseks. Lisaks sellele, et mees reaalselt ajab välja vaime kummitavatest majadest, kus peale Kalju tegemisi inimesed juba järgmisel päeval jälle rahus magada saavad, on mees läinud üle päikesetoidule. . .

51-aastase Kalju Paldise ainsaks söögiks on poole aasta jooksul olnud mahl ja vesi. Tahkest toidust loobunud mees lubab, et ei söö enam kunagi ja kavatseb kõige selle juures elada 115 aastaseks. Väidetavalt ammutab ta energiat otse kõiksusest.

Selleks, et universumi teadmised ja sealt saadavad sõnumid ainult Kalju maailma ei jääks, kutsub ta huvilisi vestlusõhtutele . Meie ühisest universumi väljast võtab ta vastu teadmisi ja jagab neid kõigiga. Meie maailmad kõnelevad koos.

Need vestlused  tulevad kohapealsest ajahetkest ja sellesse vaatamisest. Ajahetk hakkab meiega vestlema…

Õhtu teema käsitluses pakub Kalju oma teadmisi energiatoidust, kuidas  läbi  selle saab keha ja kehaväli kõik vajalikud komponendid kehale.

Jagab teadmisi kuidas vähendada füüsilise toidu osakaalu, tervendada toidu energiaid ennem tarvitamist jne…

Lisaks praktilised, energeetilised ja füüsilised  nõuanded-harjutused .

Kalju Paldise soovitus : Viige juba varem mõtted selle teema lainele,mida tee sellel eluetapil tahate muuta või luua. Siis hakkab teadvus pakkuma huvitavaid vastuseid!

Kalju Paldise tegemistest saab rohkem infot tema kodulehelt www.energoman.ee  ja eravastuvõtu soovijad saavad temaga isiklikult kokkuleppida telefonil   5018260 Kalju Paldis

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga