Vestlusõhtu Kalju Paldisega

Vestlusõhtu: „ Keha ja teadvuse puhastamine “

Õhtut juhib: Kalju Paldis

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3

Toimumisaeg: Esmaspäev, 18 juuni , kell 18.00

Osalustasu: 8 € võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 18 juuni + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust. Palun täpne raha.

Kalju Paldis on Eestis tuntud geobioloog – nõustajana. Energoinformatsiooni lugemise fenomen avaldus Paldisel ootamatul moel kümne aasta eest. Mees oli tolleks hetkeks tervenenud haigusest ja hakanud elule uue pilguga vaatama. Selle tulemusel oskab Kalju suhtelistelt täpselt öelda, mis mingis ruumis toimus mõni aasta või kasvõi aastasadu tagasi ning kontrollimisel on paljud Kalju nägemused osutunud tõeseks. Lisaks sellele, et mees reaalselt ajab välja vaime kummitavatest majadest, kus peale Kalju tegemisi inimesed juba järgmisel päeval jälle rahus magada saavad, on mees läinud üle päikesetoidule. . .

Kalju Paldise ainsaks söögiks on aasta jooksul olnud mahl ja vesi. Tahkest toidust loobunud mees lubab, et ei söö enam kunagi ja kavatseb kõige selle juures elada 115 aastaseks. Väidetavalt ammutab ta energiat otse kõiksusest.

 

Selleks, et universumi teadmised ja sealt saadavad sõnumid ainult Kalju maailma ei jääks, kutsub ta huvilisi vestlusõhtutele . Meie ühisest universumi väljast võtab ta vastu teadmisi ja jagab neid kõigiga. Meie maailmad kõnelevad koos.

 

Need vestlused tulevad kohapealsest ajahetkest ja sellesse vaatamisest. Ajahetk hakkab meiega vestlema…

Suvise pööripäeva eelsel vestlusõhtul jagab Kalju oma teadmisi keha ja teadvuse puhastamisrituaalidest, päikesest, saunast, vihtadest jne. Saame vastuse kuidas äratab inimene sisemise jõu ja saavutab tasakaalu.

Lisaks praktilised, energeetilised ja füüsilised nõuanded-harjutused .

 

Kalju Paldise tegemistest saab rohkem infot tema kodulehelt www.energoman.ee ja eravastuvõtu soovijad saavad temaga isiklikult kokkuleppida telefonil 5018260 Kalju Paldis

 

Kõik huvilised oodatud!

Korraldamisinfo tel. 5295717 Malle

www.enesetaiendajad.ee