Venemaa teadmamees

Kui seni oleme kohtunud Siberist pärit võimsate naistega (Alla Gromova, Shakuntali), siis kolmapäeval, 24. mail  esineb  esmakordselt Pärnus Venemaa teadmamees – bioenergeetik, oraakel ja tantrameister YARASH. Ja seekord on oodatud osalema ka mehed! 

YARASH  on põneva elukäiguga mees. Nooruses elas ta üle ränga autoõnnetuse ja viibis kliinilises surmas.  Pärast imelist paranemist asus mees vaimsetele rännakutele.
21-aastaselt veetis ta 12 nädalat Altai mägedes retriidil täielikus eraldatuses ning seejärel sai Altai suurelt šamaanilt maagilise jõu ja energia ning avanes tema mälu eelmiste elude kohta. „Minu hing on üle 12 triljoni aasta vana, kui mõõta maise mõõdupuu järgi,“ ütleb ta.
Juba 15 aastat viib ta maailma erinevates paikades läbi hingearengu kursusi, treeninguid, meistriklasse, tantra-, tervendus- ja noorenduskursusi jpm. Ta on käinud palverännakutel Tiibetis, Altais, Indias jm ning ta on kohtunud oma reisidel Dalai-laama, Sai Baba jt gurudega.

Yarash on bioenergeetik ja tšakrate korrigeerija ning väidetavalt ka üks kaheteistkümnest inimesest Maal, kes valdab Indo-Tiibeti ravimeetodit organismi raviks ja taastumiseks. Ta on võimeline ära võtma needust, kadestajate mõju, muutma üksildast saatust jms. Tänu tervendamisvõimele saab ta vabastada rasketest haigustest ning oskab vaadata ka tulevikku.

Yarash viib Pärnus  läbi õpitoa  „7 tervise pärlit“

 Saame teada, kuidas vältida depressiooni, stressi, enneaegset vananemist ja kroonilisi haigusi. Toimub tervendusseanss, mis käivitab organismi enesetervendamise mehhanismi ning antakse soovitused konkreetsete toimivate meetodite kohta organismi puhastamiseks toksiinidest ja parasiitidest.

Õhtu on vene keeles – eesti keelde  tõlgib tantsuõpetaja Janne Ristimets.

Võimalus tema eravastuvõttudeks Pärnus, infot saab kohapeal tema abilistelt.

Kohtumisõhtu toimub kolmapäeval, 24.mail  kell 18.00-20.30  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ( Akadeemia 3)

Osalustasu:  15 €    (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 24.05  + osaleja nimi)