Väljasõit Võhma küünlatehasesse ja Energiatallu

Kutsume Teid jõulueelsele väljasõidule Viljandimaale.

Sõidame külla ühte vahvasse talusse.

Viljandimaal Vihi külas asub üks talu, kus energiast juba puudust ei tunta. Tegu on Energia taluga, mis juba aastaid on Eesti turu jaoks ravimtaimi kasvatanud, ent nüüd ka majutuse ning öko-spaaga tegeleb. Tutvume nende  valduste ja tegemistega ning naudime teemajas ökotee valikut koos mahemaiusega. Kohapealt võimalik kaasa osta Energiatalu ökoteesid ja – tooteid.

Uuri lisaks: www.energiatalu.ee

Edasi sõidame Võhma küünlatehasesse.

Kui te veel ei tea, kust kauneid kodumaiseid ja hõrgult lõhnavaid küünlaid saab, siis pärast Võhmas tegutseva Eesti Valguse küünlavabriku külastust teate tõenäoliselt küünaldest kõike ning Võhmat meenutate kui Eesti küünlapealinna.

Kohapeal näeme, kuidas kauneid küünlaid valmistatakse ja kel soovi, saab valada ka oma isikliku küünla! Juba vanarahvas teadis, et vahaküünla puhastav tuli hajutab needmised, saadab kurjuse tagasi ja hävitab negatiivse energia. Naturaalse küünla leegiga on hea oma kodu energeetiliselt puhastada, enda valmistatud küünlas on aga eriline vägi!

Võhmas on meile küünalde maailmas teejuhiks särav, jutukas ja sõbralik vabriku juht. Õpime, milliseid materjale küünlateoks kasutada, millist tahti ja vormi valida ning kuidas küünalt säästvalt põletada. Poekesest “Kihvt Galerii” saab sõbraliku hinna eest osta kõike vajalikku koduseks küünalde meisterdamiseks – jõuluaeg ju tulekul! Täpsem info http://www.giftline.ee/et/ekskursioonet.html

Stardime laupäeval,23 . novembril  Pärnu teatri eest  kell 9.00 .Bussikohad jagame tasumise laekumise  järjekorras.

Palume registreeruda aadressil otsijad@gmail.com ja tasuda reisiraha – 20 € hiljemalt 20. novembriks (MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012  , märksõna: 23. nov. väljasõit + osaleja nimi), bussis korjame ekskursioonideks 7 € .

Palun riietu nõnda, et väike vihm liiga ei tee ning võta enda tarbeks kaasa pisut toidu- ja joogipoolist. Tagasi plaanime jõuda orienteeruvalt 16-17  paiku õhtul.