Väljasõit Viljandimaale

Jõulud ja aastavahetus panevad meid möödunud aastast kokkuvõtteid tegema ja uute lootuste-ootustega tulevikku vaatama. Pühad toovad kaasa küünlavalgust ja tulede sära, piparkoogikrõbinat ja kõikjal hiilivaid punaseid tuttmütse, rõõmsaid pidusid lähedaste, sõprade ja kaaslastega. Aga kindlasti ka tassikest  auravat teed armsate seltsis…..

Kutsume Teid jõulueelsele väljasõidule Viljandimaale.

Kui te veel ei tea, kust kauneid kodumaiseid ja hõrgult lõhnavaid küünlaid saab, siis pärast Võhmas tegutseva Eesti Valguse küünlavabriku külastust teate tõenäoliselt küünaldest kõike ning Võhmat meenutate kui Eesti küünlapealinna.

Kohapeal  demonstreeritakse, kuidas  tehases küünlaid valmistakse ja ka  meie valame oma küünla . Õpetakse, milliseid materjale kasutada, millist tahti ja vormi valida. Aga samuti, kuidas küünalt õigesti põletada ja pärast selle eest hoolitseda.
Tehasehoones asub kauplus “Kihvt Galerii”, kust võib  kaasa osta kõike vajalikku koduseks küünalde meisterdamiseks. Täpsem info http://www.giftline.ee/et/ekskursioonet.html

Järgmisena sõidame külla ühte vahvasse talusse.

Viljandimaal Vihi külas asub üks talu, kus energiast juba puudust ei tunta. Tegu on Energia taluga, mis juba aastaid on Eesti turu jaoks ravimtaimi kasvatanud, ent nüüd ka majutuse ning öko-spaaga tegeleb. Tutvume nende  valduste ja tegemistega ning naudime teemajas ökotee valikut koos mahemaiusega. Kohapealt võimalik kaasa osta Energiatalu ökotooteid.

Uuri lisaks: www.energiatalu.ee

 Väljasõidu hind on 22 eurot , millest 15 €  bussisõidu raha palun tasuda ettemaksuna  Enesetäiendajate Selts  arvele a/a  10220095828012 ( 6.detsembriks),  2 € küünlatehase külastamise eest ning  5 €  Energiatalu pererahvale (raha kogumine bussis).

Stardime laupäeval, 8 detsembril Pärnu teatri eest  kell 9.00  ja tagasi plaanime olla 16.30. paiku. Bussikohad jagame tasumise laekumise  järjekorras.