Väljasõit Tamme talu ürdiaeda – lõhnade ja maitsete paradiisi!

 

Teisipäeval, 30 juulil. Stardime Pärnu teatri eest  kell 17.00  ja tagasi plaanime olla 20.00.

Võimalus  silmaringi laiendada Pärnu maakonnas asuva, Tamme talu perenaise ravim- ja maitsetaimede kollektsiooniaias, kus kasvavad mitmed põnevad köögiviljad ja kulinaarias kasutamist leidvad ilutaimed.

Ürdiaiast lummatuna saab  talu poest kaasa tükikese sellest paradiisist. Tamme talus hoole ja armastusega kasvatatud ürdid, marjad ja köögiviljad jõuavad ainulaadsel kujul ka Sinu kööki. Talusahvri riiulitel peitub nii tuliseid, magusaid kui ka hõrke maitsevarjundeid.  Oma koduse ürdikollektsiooni täiendamiseks pakutakse  kaasaostmiseks ürditaimede istikuid. Täpsem info http://www.tammetalu.eu/

Tamme talu ürdiaia maitsete ja lõhnade imepärases maailmas jalutuskäik –tutvustus koos talu perenaisega.  Juurde veel  hõrk-eksootilise maitsega ürditeed + perenaise imemaitsev ürdipirukas .

Väljasõidu  hind : 14 eurot , millest 8  euri  transpordi tasu ja  6 euri jalutuskäik ürdiaias koos talu perenaisega, hõrk ürditee ja imemaitsev ürdipirukas. ( korjame bussis)

Bussisõidu raha palun tasuda ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele SEB panka a/a 10220095828012 . Selgitusse „ nimi+Tamme talu“.