Valikuaasta 2019

Oma tegelikust east  aastaid nooremana näiv ja toimiv MaiAgate Väljataga  ( 87) on mahlaka eluterve huumoriga inimestele neid endid vahendanud ja tõlkinud juba pool sajandit. Tema reibas vestlemine abivajajatega  on sedavõrd oodatud ja kutsutud, et vabu õhtuid säde-daamil  peaagu polegi.

Hooaja esimesel seminaril  Pärnus keskendume  aastale 2019. See on valikuaasta.

2019 aasta seisund viib inimesed vanadest energiatest välja ja toob kaasa uue ajastu inimese!  Muutub inimeste DNA. Oleme valiku ees : kas võtame uue vastu või kogeme  füüsilise keha vaegusi. Haigus on üks vahend , millega Universum inimesi pöörab.

Kuidas  uus DNA kellelgi käivitub?

Millised energiad 2019 aastal maapeale laskuvad?

Mis on nende  energiate sisu ja mida annab nendega teha?

3 võtmesõna – imestamine , hirm-paanika ja  huvi.

Õpime koos Mai Agate Väljatagaga.

Praktilised harjutused ja meditatsioonid.

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal ( Akadeemia 3)

Toimumisaeg: Teisipäev, 08.jaanuar 2019   kell 18.00-20.00

Osalustasu:  registreerumisel  või ettetasumisel  kuni  07.01  13 EUR , hiljem ja kohapeal  15 EUR.

Registreerimine:  otsijad@gmail.com

Ettemaks : Enesetäiendajate Selts  EE951010220095828012   , märksõna: 08.01 + nimi

Kohapeal võimalus osta  viimaseid Mai Väljataga meditasiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)

NB!  Paar vaba aega  tema eravastuvõtule Pärnus 8.-9. jaanuar 2019 . Tel. 5295717

Internetiavarustest Mai Agate Väljataga kohta:

*Mulle see vanaproua meeldib- nagu vanaema õunapuu otsas, kes loobib meid ubinatega ja teeb vahetevahel” tünga”.
Tiina ( www.kohalolu.com ) tegi millalgi loengul märkmeid  ( pikem loengu konspekt siin) http://kohalolu.com/aitah-mai-agate-valjataga/
Aitäh taaskord, Mai Agate Väljataga!
Lihtsalt suurepärase huumorimeelega ELUS JA EHE inimene, kes nimetab asju eestikeelsete nimedega ja nii nagu nad on. Ei mingit keerutamist ega asjade ilustamist. Ja ta on 81 aastane! Minu jaoks on ta tõeline Eesti Nokia, tehes oma elamise ehedusega silmad ette ka noortele…noh nii 60 – stele…Tegin loengu ajal natuke märkmeid ja siin need on:
***
Ära naudi elu, naudi elamist! Tunne kehast rõõmu, naudi elamist oma kehas. Ka negatiivsete tunnetega – õpi ja lase neil minna.
***
Et immuunsüsteem oleks korras, minge peegli ette ja avaldage endale armastust! Tehke seda tunnete ja südametasandil, mitte intelligentsi tasandil.
***
Praegu räägitakse – hoiduge rasvast, hoiduge sealihast! Sööge seda, mille järgi teil isu on! Keha teab, ta on ju enne siin elanud. Keha ei ole nii loll, et sööb asju, mis teda kahjustavad. Loll on ainult kuplialune. Sööge sealiha, kui isu on, ja süda saab vitamiine. Usaldage oma keha! Ainuke õige dieet on see, mida keha tahab!
***
Mees, kui sul ei ole emaga asjad klaarid, jätkub õppetund naise peal.
***
Kallid inimesed, ärge kartke teha totrusi, nautige elamist, olge endaga rahul, armastage ennast ja ärge kartke midagi, te ei tee mitte midagi valesti – elu on igavene! Seega – Pole ju midagi karta!