Uus ajastu

 Neljapäeval, 24.09 kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis kohtumisõhtu tervendaja Janega.

Teema  „Uus Ajastu

 Väline kaos on  tunnistajaks, et vana maailm laguneb ja inimkond liigub samm sammult ühisteadvuse, universaalse armastuse, kaastunde ja vastastikuse lugupidamise suunas.

Praegusel ajal toimub Maa võresüsteemi joondumine, mille tulemusena Maa magnetvõre on laetud ülimalt kõrgesagedusliku valgusega, mille abil on inimesel võimalik õppida häälestuma väga võimsatele, tervendavatele sagedustele. Ja edaspidi saavad planeet Maal eksisteerida vaid ainult need olendid, kes end Maa uue sagedusega sünkroniseerida suudavad.

Sellel loengul Jane räägib meile, kuidas inimesel on võimalik oma energia sagedust tõsta. Juttu tuleb Maa magnetväljast, Maa kritallvõrest, Akasha kroonikatest, kvantreaalsusest, 5 dimensioonist ja sellest, kuidas toime tulla uue Maa kõrgesageduslikes energiates.

Loengu lõpus praktiline harjutus. Avame maagiliste võtmete abiga „Südame ülakeskuse tšakra“, mis on uue ajastu tšakra ja mida on võimalik praegustes, uutes energiates, inimesel avada . Selle tšakra abil on võimalik saada ühendust uue ajastu- ja ühisvälja energiatega.

Jane kohta saab  lugeda www.ookeanilainetus.ee

 Osalustasu: 10 € ettemaksuna Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , märksõna: 24.09 + osaleja nimi) või kohapeal sularahas.