Uue energia tervendusmeetod

Oleme ise oma elu loojad ja oleme sündinud siia maailma iseenda pärast, õpime iseenda õppetunde ning seetõttu saame vastutada vaid ise enda õnne, heaolu  ja tervise eest. Läbi elu on inimese sisse kogunenud palju viha, kurbust, hirme, kibestumisi ja pettumusi. Samuti kanname me oma keha energias esivanematelt päranduseks saadud lõhkuvaid energiad, millest me tavaliselt isegi teadlikud ei ole, sest  meie keha mäletab rohkem kui me ette kujutada suudame. Keha mäletab ka oma eelkäijate muret ja valu ja meie keha kannab endas ka meie vanemate ja vanavanemate lugusid.

Epigeneetika teadusharu rakubioloog doktor Bruce Liptoni pikaajaliste teaduslike uurimuste tulemusena on jõutud tõdemuseni, et inimese geene on võimalik mõtete, tunnete ja emotsioonidega mõjutada ja et inimene ei pea olema oma geenide ohver. Teades nüüd, et rakud käituvad vastavalt sellele, milline on neid ümbritsev keskkond, saame me muuta neisse eelmistest põlvedest ja varasest lapsepõlvest programmeeritud süsteemseid uskumusi. Uuringud on tõestanud, et inimese tervises mängib energia tähtsat rolli. Tegemist on uue ajastu energiatega inimkehas ja et inimkehas olevaid energianihkeid saab ravida vaid energeetiliselt nagu seda pakubki Uue energia tervendusmeetod.

Praegusel ajajärgul on uute energiate näol planeet maale antud eriline toetus meie sisemise lapse tervendamiseks. Ja kui meie sisemise lapsega on kõik korras, on ka meie endiga kõik korras. Uue energia tervendusmeetodi tervenemine toimub inimese alateadvuses, geeni- ja rakutasandil, sisemise lapse, eelmistest eludest ja oma vanematelt ja vanavanematelt päritud mõtteprogrammide vabastamisega. Tervenemine leiab aset sügaval inimese sisimas nii emotsionaalsel, füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Seega, kui iga inimene hakkab teadvustama ja valitsema iseennast, hakkab korrastuma ka ümbruskond. See on iseäranis oluline täna, mil Kaos inimestes ja välismaailmas kasvab.

Põhjalik tervendusmeetodi, tervendusseansi ja tervendaja tutvustus  asub veebilehel:

www.ookeanilainetus.ee

Seansi broneerimiseks või  küsimuste korral võta palun ühendust telef.  +372 56499595  Jane