Toitumine läbi hiina meditsiini teadmiste- Rene Bürkland

Inimene on unikaalne ja kordumatu, seetõttu peaks toitumisel lähtuma sellest unikaalsusest. Ei ole olemas superdieeti, mis sobib kõigile, ei ole olemas õigeid ja valesid, on sobivad ja mittesobivad toiduained.

Hiina meditsiini toitumisteraapia lähtub inimese konstitutsioonist, eripäradest ja haigustest. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Milline toit sobib erinevatele kehatüüpidele, kuidas valida toitu vastavalt aastaaegadele, millised toidud sobivad külmetushaiguste, seedeprobleemide, ülekaalu, väsimuse, valude ja teiste tervisehädade korral.

Vaata Rene Bürklandi kodulehekülge http://tervisealkeemia.ee/ ja facebookilehte Tervise Alkeemia

Miks ikkagi toetub mitmekordse meditsiiniharidusega Rene Bürkland inimeste ravimisel peamiselt iidsele idamaisele tarkusele? Kuuleme loengus! rene

NB! Pärast loengut tutvustab dr Bürkland hiina tervisetooteid!

Rene Bürkland on neli aastat õppinud Nanjingi ja Beijingi Hiina meditsiini ülikoolis hiina keelt, akupunktuuri, taimeravi, qigong’i ja tuinamassaaži. Eestis on ta lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina ning Tallinna Ülikooli psühholoogina. Hiinas pikalt elanud ja töötanud tohter jõudis Eestisse tagasi 2009. aastal ning asus ravimise ja loengute pidamise kõrval rajama Hiina meditsiini keskust. Täna võtab ta seal vastu patsiente ja õpetab Hiina meditsiini ja qigong’i.

Seminari toimumisaeg: T. 18. okt. kell 18.00-19.30, Pärnu Keskraamatukogus, Akadeemia 3

Seminari osalustasu:  ettemaksuna  kuni 16. oktoober  12 € (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012   , märksõna: 18. oktoober + osaleja nimi), hiljem ja  kohapeal  15 €.

info: tel. 5295717

https://www.enesetaiendajad.ee/