Tervislik toit, mis tagab rikkuse ja edu

Venemaa teadmamees Yarash ,enne ärasõitu,veelkord Pärnus. Põnev õhtu , väga erilisel teemal.

Saame teada toitumise põhimõtetest, mis äratavad elujõu, käivitavad äri ning  tagavad aktiivse  ja küllusliku elu. Toidu abil saame täituda erilise energia ja väega,  et oma ellu ligi meelitada rohkem raha,edeneda karjääris ja teenida rohkem.

Selle aluseks on toitumise kasutamine eneseregulatsiooni eesmärgiks. Me suudame mõjutada  toiduainete abil mitte ainult füüsilist keha, vaid ka psühho-emotsionaalset seisundit.  Toitumise kasutamine eneseregulatsiooniks aitab vabaneda depressioonist, närvi- ja psüühilistestpingetest ning aitab kaasa haigustest, peavalust ja stressist vabanemisele.

Õige toitumine tõstab energiataset, annab hea enesetunde, aitab saavutada kerguse kehas  ja emotsioonides.  Samuti aitab saavutada ilusa figuuri ja langetada kaalu. Aga koosmõjus spetsiaalse hingamisega viib õige ja tervislik toitumine teid edule ja õitsengule.

Milliseid teadmisi  saate  Yarshi õhtul:

Õpite transformeerima toidu energiat rikkusesse

Lõpetate  krooniliste haiguste arengu

Lõpetate onkoloogiliste haiguste progresseerumise toitumise abil

Vähendate südame-veresoonkonna haiguste riski

Lahendate toidutalumatuse probleemi ( kunstlikest fermentidest loobumine)

Kasutate toitu ravimina

Tugevdate ja stabiliseerite immuunsüsteemi

Tõstate organismi kaitsemehhanisme

Ning saate rikkaks!!!

Te saate teada lihtsad ja toimivad retseptid, kuidas säilitada noorus ja tervis pikkadeks aastateksSaate teada iidse Tiibeti retsepti, mis aitab süttida sisemisel  leegil rahaliste vahendite ligi meelitamiseks.

Kingituserilised hingamistehnikad (väga lihtsad ), mis võimaldavad tugevdada külgetõmbavust ja äratada organismi elujõud.

Kaasa tuleb võtta vihik, kirjutusvahend. Riietus mugav, mis võimaldab liikumist.

Õhtu  viib labi teadmamees Yarash, kes  on põneva elukäiguga mees. Nooruses elas ta üle ränga autoõnnetuse ja viibis kliinilises surmas.  Pärast imelist paranemist asus mees vaimsetele rännakutele. 21-aastaselt veetis ta 12 nädalat Altai mägedes retriidil täielikus eraldatuses ning seejärel sai Altai suurelt šamaanilt maagilise jõu ja energia ning avanes tema mälu eelmiste elude kohta. „Minu hing on üle 12 triljoni aasta vana, kui mõõta maise mõõdupuu järgi,“ ütleb ta.
Juba 15 aastat viib ta maailma erinevates paikades läbi hingearengu kursusi, treeninguid, meistriklasse, tantra-, tervendus- ja noorenduskursusi jpm. Ta on käinud palverännakutel Tiibetis, Altais, Indias jm ning ta on kohtunud oma reisidel Dalai-laama, Sai Baba jt gurudega.

Yarash on bioenergeetik ja tšakrate korrigeerija ning väidetavalt ka üks kaheteistkümnest inimesest Maal, kes valdab Indo-Tiibeti ravimeetodit organismi raviks ja taastumiseks. Ta on võimeline ära võtma needust, kadestajate mõju, muutma üksildast saatust jms. Tänu tervendamisvõimele saab ta vabastada rasketest haigustest ning oskab vaadata ka tulevikku.

Vaata eestikeelset videot temast siit:  https://www.youtube.com/watch?v=806o7VUaW8A

Õhtu on vene keeles – eesti keelde  tõlgib tantsuõpetaja Janne Ristimets.

Võimalus tema eravastuvõttudeks Pärnus, infot saab kohapeal tema abilistelt või tel. 53615205 ( vene keeles)

Kohtumisõhtu toimub esmaspäeval, 12.juunil  kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis ( Akadeemia 3)

Osalustasu:  15 € .  Soodushind 13 € ettetasumisel kuni 10 juuni (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 12.06  + osaleja nimi.