Tervis ja energia

Neljapäeval, 6. juunil, kell  18.00  Pärnu Keskraamatukogus –  iga aastane, oodatud külaline -sensitiivne  bioväljade tikkija – proua  Lille Lindmäe.

Õhtu teema : „ TERVIS JA ENERGIA“.

Osalustasu10€   võib üle kanda:  SEB a/a  10220095828012 ,  Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 06.juuni +  üritusele tulija nimi”.  Tasuda võib  ka sularahas  vahetult ennem ürituse algust.

Lisalugemine: http://naistemaailm.ee/eneseareng/eneseareng/2DE0/

 LILLE LINDMÄE:

“Igal hommikul ärgates on mul laul südames ja rõõm hinges – maailm tervitab mind taas ja taas kogu oma täiuses,” ütleb heledapäine daam Lille Lindmäe. Rahvaravija ja nägija. Tema visiitkaardil seisab kummaline tiitel – bioväljade tikkija. “Diagnoosin patsientidel biovälja kaudu haigeid elundeid ning täiustan-tikin ehk korrastan biovälja, avaldamaks mõju haigestunud või haigestumisohus olevale inimesele,” selgitab ta. “Mõnda inimest saab aidata, mõnda ei saa,”lisab ta. “Peamine põhjus , miks inimestel on nii palju tervisehädasid, on mõtlemine, aga oma osa on geenidel, sissehingataval õhul, toidul, eluviisil ja ka karmal,” leiab tervendaja.Suur kurbus ja enesehaletsus võib teha inimese täiesti haigeks. Aga raskused on antud meile õpetuseks ja mõtlemisaineks, mitte enesehaletsemiseks, räägib Lille. Kui inimesel napib elutahet, on tema energia nõrk. Praegu tõuseb Maa energiasagedus kõrgemale tasemele, inimesed võivad tunda väsimust ja olla stressis, sest ka raku energia sagedus muutub kõrgemaks, selgitab Lille.

Kohapeal võimalus osta Lille Lindmäe  tervendavaid kaarte ja raamatuid.

Ootame huvilisi kohtumisele!

Enesetäiendajate klubi

www.enesetaiendajad.ee

NB! Samal päeval võimalus Lille Lindmäe eravastuvõtuks Pärnus. Täpsem info ja registreerimine lille22@hot.ee