Tervis, armastus, küllus

AINULT NAISTELE!

 AFRODITE: TERVIS, ARMASTUS, KÜLLUS

 Retriiti viib läbi ülemaailmne heategevusjuht, rahvusvahelisel tasemel parapsühholoog, naiste treener, energeetilise kaitse meister, tervendaja, astraalkirurg ja valge maag ZHANNABEL

 26.-27.01.2019  kell 10.00 – 19.00 Tartu, Ropkamõisa 6

2.-3.02.2019 kell 10.00 – 19.00 Pärnu, Aida 7

9.-10.02. 2019 kell 10.00 – 19.00 Tallinn, Parda 4, Reiki-kliinik

 Enne Afrodite sündi polnud maailmas ei ilu ega armastust. Kuid siis äkki ilmus merelainete vahust nähtavale kõige kaunim Jumalanna, keda eales nähtud. Kus iganes puudutas maad tema jalg, seal uhkesid õide lilled ning maailm muutus säravaks ja kauniks.  Kui inimesed teda nägid, tärkas nende südameis armastus. Afrodite rüüd kandev naine oli atraktiivne ja ligitõmbav, nii et isegi Zeus ei suutnud tema jumalikule võlule vastu panna! Juues tema  kuldsest peekrist  saab sulle osaks  igavene noorus.

Naine on armastus ja tervendav jõud kogu maailmas. Maailm sõltub naise väest, seega tema energiatasemest. Õnn perekonnas, finantsiline edu, mehe sissetulek, laste andekus ja edukus ning harmoonia kogu maailmas – kõik see on saavutatav, kui naine saab olla ja on Naine. Just seepärast on eriti oluline hoida ja toetada naist, teda väärtustada, austada ja armastastada. Ja naine ise peab teadma ja mõistma, et ta on Looja, ning hea seisma selle eest, et tema abikaasa, lapsed ja kõik teda ümbritsevad inimesed elaksid rahus, harmoonias ning käiks ettemääratud rada. Mida rohkem energiat  ja  jõudu naises on, seda edukam on tema mees ning seda andekamad tema lapsed. Naine, kelle energiatase on kõrge, saab kingitusi nii Universumilt kui ka meestelt. Selline naine on armastatud, austatud ja väärtustatud. Ja kui see on nii, siis täituvad kõik unistused!

Tulemuseks on, et kogu maailm muutub paremaks – lõpevad sõjad ja katastroofid, ravitud saavad ravimatud haigused, inimesed elavad endaga ja üksteisega harmoonias ning suunavad oma energia loomisse. See kõik leiab aset vaid seetõttu, et naise armastuse jõud on tervendav ning suudab korda saata imesid! Koos me muudame selle maailma helgemaks ja säravamaks!

Seminaril sa õpid:

  • AFRODITE 5 SALADUST – kõrge energiatase, tervis, hea meeleolu.
  • Kaitsma oma suhteid – iidseid tarkusi kasutades parandad oma suhted armastatuga ning vabaned stressist.
  • Suurendama oma perekonna finantsedu. Sa saad teada, mida teha selleks, et abikaasa teeniks rohkem, kuulaks sind ning mõistaks sind sõnadetagi.
  • Kuidas parandada suhteid partneriga ning olla õnnelikus abielus. Sa suudad muuta oma partnerit ning koos olete õnnelikud. Sellise naise kõrval saavutab mees kiirelt finantsedu ning areneb ka vaimselt.
  • Kuidas olla alati armastatud ja ihaldatud, saada oma abikaasalt külluslikult kingitusi ja komplimente. Eriline amulet, mis on laetud õnnega sinu perekonnale, aitab sul olla õnnelik.

KAASA: kaustik, kirjutusvahend, vesi, oma sugulaste ja armastatu fotod ning huulepulk.

HIND: 130 eurot, enne 1. veebruari registreerudes ja 50 eurot ettemaksu tasudes (arve teatame registreerunuile) 10% soodustust. Igalt kaasakutsutud seminarist osavõtjalt 30% soodustust. Kuni 25-aastastele 30 eurot.

 REGISTREERUMINE: altai.jooga@gmail.com,  tel 56696061

OLED OODATUD!