Tervendamine kehapunktide kaudu. Vana ja tuntud Hiina meditsiini valguses.

Muistsed hiinlased avastasid, et teatud kehapunktide mõjutamisega väheneb või lõpeb valu – kuigi need punktid asuvad sageli hoopis teistel kehaosadel, kui valutav koht.
Kehas on 14 meridiaani, mis Hiina uskumuste kohaselt on seotud teatud organitega. Kui mõjutad kindlat meridiaani, siis  automaatselt mõjutavad nad ka teisi.

Tervenemiseks pole tarvis teha muud, kui vajutada energiakanalitel asuvatele kehapunktidele, et vabastada tõkestused – ravi kulgeb ilma nõelte, tablettide ja muude väliste abivahenditeta.

Meile jagab oma teadmisi Mai Agate Väljataga.

Õhtu lõpeb päevakohase meditatsiooniga.

Mai-Agate Väljataga – ahviaastal sündinud Ambur – on Ees­tis tuntud alternatiivravit­sejast teadjanaine, regressiooni­­terapeut ja oodatud vaimu-teemadel-kõneleja laagrites ja loengu­tel.
Mai-Agatel on võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada elu­ülesandeid.  Füüsilise keha ravimisel  kasutab ta aastakümneid  kehapunktide mõjutamist.
Mai-Agate Väljataga avastas oma teadja- ja nägija­võimed  rohkem kui paar­küm­­mend aastat tagasi ning sellest ajast on ta tegele­nud­­ ini­mes­te­ aitamise ja tervendamisega. Mai-Agatet­ si­dus­ lähedane sõprus „Ellujäämise õpetuse” autori, terven­daja Luule Viilmaga, kelle sõnumeid teispoolsusest on ta samuti meediumina kanaldanud ja vahendanud.

Toimumiskoht: Teisipäev, 16.aprill kell 18.30-20.30  Pärnu Keskraamatukogus ( Pärnu, Akadeemia 3),  alumine saal

Osalemisrõõm: 10  eurot kohapeal  või ülekandega (a/a arvele 10220095828012 , Enesetäiendajate Selts, märksõna: 16.04 + osaleja nimi).