Tervendaja Robert Tint Pärnus

Tartu mees Robert Tint kõneleb pärnakatele tasakaalu säilitamise nippidest ning mõtete ja jõu ümbersuunamise võimalustest.

Kohtumine toimub kolmapäeval , 07 augustil kell 18.00-20.00,  Pärnu Keskraamatukogus, Akadeemia 3. Osalustasu 10 € kohapeal või ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , selgitusse: „osaleja nimi + 07.august  „

Robert Tint on sensitiiv, kellelt on aastate jooksul abi otsinud aukartustäratav hulk abivajajaid. Mis on sagedaseim põhjus, mis toob inimesi tartlasest sensitiivi manu? „Eks ikka tervisemured,“ vastab ta.

Selleks, et olla terve, peab õigesti mõtlema, hingama ja toituma, on öelnud Gunnar Aarma. Robert Tint leiab, et piisab õigest mõtlemisest. Väikeste laste haiguste puhul tuleb esmajärjekorras tegelda emaga, teises järjekorras isaga, tõdeb ta.

Robert oskab lugeda inimese informatsioonivälja ja seda korrastada ning leevendada valu ja teviseprobleeme. Ta ei pea abivajajaga ilmtingimata kohtuma, sest abi toimib ka vahemaade tagant.

“Kõik me oleme ühe olemuse eri väljendused, ühtse olemise informatiivsuse osad,” rääkis Robert Tint aastate eest Õhtulehele. “Et oleme ühtsusest tulnud, siis minus on olemas igaühe informatsioon, ja mina olen omakorda kõikides informatsioonides.”

Tema sõnul toimub inimese elujõus kannapööre 40. eluaastate lõpus – ühed saavad energiat juurde, vaim aktiviseerub ja ollakse veel kaua reipad, teiste vaim väsib ja muututakse põduraks.

Robert Tint rõhutab, et igaüks peab austama iseennast, aga arvestama ja austama ka kõrvalseisjat. Igaühel on õigus oma maailmapildile.

Robertil on koguni oma fännklubi, kellele ta kord kuus nõu jagab. Neid, keda tema õpetussõnad on aidanud, on aga kindlasti palju rohkem.

Kõik huvilised kohtumisele oodatud!

Enesetäiendajate Klubi

www. enesetaiendajad.ee

Võimalus Robert Tindi eravastuvõttudeks Pärnus. Kontakttelefon 5048777 ja meili aadress

robert.tint@gmail.com