Terved peresuhted, tingimusteta armastus, hoolivus

Seekordseks klubi külaliseks on müstik, Babadži krija jooga õpetaja ja Lilleoru Keskuse juht INGVAR VILLIDO.

Õhtu teemaks: „Terved peresuhted, tingimusteta armastus, hoolivus

Kuidas säilitada peresuhet tervena ja pikaealisena ( ka kaugsuhte puhul). Seksuaalsusest jooga valguses. Tingimusteta armastus. Hoolivus ja teenimine. Abielust. Armukadedusest. Tolerantsusest. Hoolimise muutumisest kohustuseks. Reageerimisest etteheidetele, vasturünnak või enesessetõmbumine. Infovahetuse (rääkimise) olulisusest. Elukaaslase mõju suurusest sinu elule. Suhetest lastega.

Ingvar Villido on õpetanud aastast 1992 inimesi tulema teadvele, enda sisemaailmas orienteeruma ning seal teadlikke muutuseid läbi viima. Ta on pühitsetud iidse Babadži krija jooga liini õpetajaks, vaimse nimega Ishwarananda. Täpsemalt saab lugeda Lilleoru kodulehelt.

“ Inimesi, kes on püsivalt teadvel, pole maailmas palju. Mõni meist võib selle seisundi saavutada pika mediteerimise järel hetkeks. Ingvari jaoks on teadvelolu ainus olemisseisund. See eristabki teda kõigist teistest vaimuinimestest – ravijatest, nägijatest ja õpetajatest. “Teadvelolek on vahend,” püüab ta ise selgitada.

“Kui vaatame tänapäeva inimest, siis näeme, et inimene on hädas. Ta ei ole hädas mitte majanduslikult, vaid enamik on hädas sellega, et ei leia endale kolme asja: vastust küsimusele, kes ma olen, kontrolli oma elu üle ja õnnelikkust. Nende kolme puudumine jätab inimesed kogu aeg rahulolematuks, tekitab vajaduse puuduolevat ükskõik mille – raha, asjade, suhetega – kompenseerida. Selles mõttes on kõik inimesed, kogu maailm kriisis. See ongi meie sügaval alateadvuses tukslev mootor, mis viib meid otsima vaimseid teadmisi, teed iseendani.”

Kogu selles kriisis on väga julgustav teada, et meile päris lähedal elab teejuht, kes on enda kohta öelnud: “Kasutage mind, kui ma juba siin olen.” ( Väljavõte ajakirjast „ Naised“ 10.03.2011)

Kohapeal võimalus soetada tooteid Lilleoru poest

Toimumisaeg : neljapäev , 28. august 2014 kell . 18.00-20.00 ( palun tule õigeaegselt)

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal

Osalustasu: 10 € kohapeal või ettemaksuna ülekandega:   Enesetäiendajate Selts EE951010220095828012 ( selgitusse nimi + 28. august)