Terve suguvõsa või haige suguvõsa?

Pärnusse tuleb oma  maagilisi teadmisi jagama šamaanitar  Alla Gromova.  Altai Ilveseks hüütav Aayla on väidetavalt üks maailma seitsmest šamaanist, kes teab teed nelja allmaailma ja suudab inimest aidata mistahes eluvaldkonnas.
Põlvest põlve korduvad mustrid – elu olukorrad, väljakutsed, (samad) haigused, uskumused, puudusteadvus jne. Kas see on juhuslik või on see “pärandus”, mille oleme saanud kaasa ning mille pärandame edasi ka oma lastele, lastelastele? See miski mis mingil viisil pidurdab või takistab Sinu enda potentsiaali avardumist, oma annete täiel määral realiseerimist, heaolu? Alati on teel takisused, alati on ajapuudus, energiapuudus, “augud” mida oma energia, aja ja rahaga lapid. Kas saame seda pärandit muuta? Muuta mustreid ja seega enda ja oma laste tulevikku?
Et see kõik võiks olla vastupidine pärand – toetav, väestav, innustav, tervist ja tasakaalu loov ja hoidev, küllusteadvus olemuse kõigil tasanditel.
Selline on pärand terves suguvõsas.

Kui suguvõsas esineb alkoholismi, narkomaaniat, sõltuvusi , vähki, hullumeelsust, tapmisi, enesetappe, kerjuslust, viljatust ja kui on esinenud 2 tunnust või on esinenud rohkem, kui kahes põlvkonnas, siis on tegu juba haige suguvõsaga.

KES saaks tervise suguvõsas taastada? SINA!
Kes siis veel kui mitte Sina? Kui mitte Sina, siis jääb see Sinu laste ja lastelaste ja nende laste kanda – kuni lõpuks keegi võtab vastutuse – iseenda ja oma suguvõsa eest. Seni, kuni kellelgi saab küllalt sellest puudusest ja kannatusest. Kas Sul ei ole juba küllalt?

Teeme koos  läbi ka praktilise harjutuse.  Praktiliselt kõik vajavad suguvõsa tervendamise protsessi selleks, et neutraliseerida negatiivseid programme ja vabastada oma esivanemaid, iseennast ja tulevast põlvkonda korduvate probleemide koormast.

Õhtu on vene keeles, tõlge eesti keelde.

Kohtumisõhtu toimub neljapäeval, 13. detsember kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis.

Osalusrõõm : 13 € ettemaksuna, 15 € kohapeal:  ( Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 13.12 + osaleja nimi)

 Aayla  eriliste võimetega etnoterapeut, kes on tuntud  ligi 40 riigis. Esimene, kes kogus kokku iidsed šamanistlikud teadmised ning „tõlkis“ need tänapäevakeelde. On välja töötanud üle 500 metoodika, et šamanistlikke tehnikaid kasutades arendada inimese võimeid. 20 aasta jooksul on tema treeningu läbinud rohkem kui 17 000 inimest üle kogu maailma.

Kuula intervjuud: Hallo, Kosmos

Võimalus tema eravastuvõttudeks ja ka nädalavahetuse kuruseks  Pärnus. Täpsem info üritusel.