TERESA MÄNGEL

Esmaspäeval, 15. sept. kell 18.00 Pärnu Keskraamatukokku tuleb külla TERESA MÄNGEL Teresa Mängel

Kas vajaksid mõnd nippi, et äratada ellu oma intuitsioon ehk selgeltnägemise ja -tajumise võime, osata iseennast ja teisi tervendada või ehk koguni lahkunute maailmaga ühendust võtta?
TERESA MÄNGEL õpetab Venemaa avarustest pärit ning ajaproovile vastu pidanud meetodeid, mille abil on võimalik parandada elukvaliteeti, turgutada ärisid, terveneda ravimatuks peetavatest haigustest, harmoniseerida suhteid ning võidelda energiavampiiride, deemonite ja kurjade jõududega.

Särav naine sai Moskvas rahvusvahelises selgeltnägemise ja energiateraapia akadeemias pühitsuse teadmiste jagamiseks ja inimeste aitamiseks. Muide, see on kool, kust on ammutanud teadmisi Eestiski populaarse Venemaa telesaate “Selgeltnägijate tuleproovi” paljud finalistid.

“Meie hulgas on palju andekaid inimesi, kes pole oma võimeid veel avanud. Oma kursustel jagan selleks tööriistu – teeme võlutrikke ilma mustkunstita!” lubab Teresa.Tema sõnul pole ravimatuid olukordi ega haigusi – vaja on vaid inimese enda tahet.

Teresa n.ö erialaks on suhtlemine surnutemaailmaga, tõenäoliselt on ta Eestis üks väheseid, kes on selles valdkonnas saanud Moskvas põhjalikud teadmised ja oskused. Teresa ütleb, et ta on suhelnud nii surmaingliga ka Lutsiferi endaga – ingliga, kes haldab inimeste loodud kurjust.

Teresa suudab otsitava hinge surnutemaailmas üles leida, temaga suhelda ja vajalikku infot hankida ning aidata hingel jälle tagasi minna – et too ei jääks siia maailma hulkuma. „Näiteks poltergeistid on vihased hinged, kes on jäänud siia maailma kinni,” tõdeb ta. Teresa on oma praktika sageli näinud, kuidas leinaja mõtteliselt klammerdub lahkunu külge.
Leinamiseks on oma aeg, kuid siis tuleb lasta hingel minna. Samuti pole vaja riputada seintele kadunukesest rohkeid fotosid, teda iga päev meenutada, kahetseda, nutta. Nii ei saa surnu hing maa pealt lahkuda ning leinaja piinab ka iseennast.

Tule Teresa tegemisi tuvustavale õhtule ja vt lisaks: http://www.taevasjamaa.ee/

NB! Septembrikuu „Tervendaja“ esikaanelugu räägib Teresa Mängelist!

Teresa iseendast: “Alustasin vaimset teekonda aastal 2008. Olen olnud pikki aastaid Ülar Lindepuu õpilane, aidanud korraldada koolitusi ning kogu õppekava ka ise 3 korda läbi teinud, olnud tihedalt seotud õppekava koostamisega.

Nüüdseks on saavutatud Moskvas Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias ka magistri ja kõrgema magistri kraad. Olen saanud pühitsused ja spetsiaalsed teadmised õpetamiseks ja koolitamiseks. Hetkel töötan selle nimel, et omandada doktorikraad.

Osalustasu 10 € kohapeal või ettemaksuna ( Enesetäiendajate Selts EE951010220095828012( selgitusse nimi +15.september)