Teadlikus ja ebateadlikus.

Kahjuks jääb seekord ka Mai Agate loeng ära.

Teadlikkus on iga inimese võime teadvustada ja teadvelolek inimese rahulik seisund.

Kui teadlikud ( ärkvel olemine) ja kui ebateadlikud ( magamine) me oleme.

Mitut protsenti  oma teadlikkusest  kasutame ? Kui palju elame rutiinis, automaatpiloodi abil? Kui palju on meil harjumuspäraseid sundseisundeid?

Otsime koos vastuseid.

Mida räägib selle  kohta tuntud teadmanaine ja selgeltnägija Mai Agate Väljataga?  Kuulame õpetussõnu ja teeme koos ka mõned praktilised harjutused või meditatsioonid.

Mai  Agate Väljataga

Tuntud alternatiivravitsejast teadjanaisel, regressiooniterapeudil ja vaimu-teemadel kõnelejal
Mai-Agate Väljatagal on võime vastu võtta infot kõiksusest ning viimased paarkümmend aastat on ta tegelnud inimeste aitamise ja tervendamisega. Mai – Agate  teadmistest  on kirjutanud mitmeid raamatuid ja väljaandnud CD  plaate meditatsioonidega. Tema  esimesest menuraamatust “Loomise õpetus” jõudis lugejateni juba kolmas trükk,  teine raamat “Sinu igavene elu. Reisid minevikku ja tulevikku” on ka väga populaarne. Kreet Rosinaga kahasesse kirjutatud raamatud  figureerivad raamatumüügi edetabelites .

 Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3, alumine saal

Toimumisaeg: Teisipäev 07.veebruar  kell 18.00-20.00

Osalustasu: 10 €  kohapeal või  SEB a/a EE951010220095828012,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse ” 07.02 . + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust.

 Kohapeal võimalus osta Mai Väljataga meditatsiooni CD „ Sinu kõrgem mina näitab Sinule“ ( 11 €)

NB! Paar vaba aega tema eravastuvõtule Pärnus . Tel 5295717