Suvine naiste maagilise veetluse õhtukursus, juhendab Teresa Mängel

“Kallid naised, te väärite parimat! Olete oodatud meelde tuletama ja harjutama seda, mis naiseks sündimise õigusega kuulub meile.”                        Teresa Mängel

Hei naine!
Kolmapäeval, 1.augustil kl 18 oled Pärnu Keskraamatukogus oodatud suvisele naiste maagilise veetluse õhtukursusele, mida juhib Venemaal parapsühholoogia doktori kraadi kaitsnud TERESA MÄNGEL. Kuidas on läbi ajaloo saavutanud edu maailmakuulsad naised (Kleoptra, Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot, Stefi Graff, Madonna jt)? Mil moel saavutasid nad oma mõjuvõimu? Kuidas olla veetlev igas eas ja peatada vananemist?
Juttu tuleb iidsete kultuuride esindajate – druiidide, egiptlaste ja hüperborealaste – tarkustest (6 energiat, 3 meditatsiooni)
Egiptusest
„Izida võluvad silmad“ on energia, mis teeb naise üliveetlevaks ja pilkupüüdvaks ning aitab säilitada sära ja ilu isegi kõrges eas.
„Mao nahk” – nahk muutub aina siledamaks, pehmemaks ja elastsemaks.
„Preestrinna figuur” – muudab naise kõnnaku elegantseks ja graatsiliseks, põletab ära väsinud ja vanad energiad, aitab figuuri korrigeerida.
Druiididelt
„Noorenemise udu” – vananemist pidurdav tehnika
Druiidide energia aitab kiirendada rakkude uuendamise protsessi. Druiidide energia on ülivõimas ja nende kasutamiseks on vaja lisateadmisi ehk koode.
Hüperborealastelt
„Lada” naisenergia: edu ja küllus
Mistahes naisteprobleemide lahendamine – armumuredest kuni ema-lapse suheteni välja. Väga hea raha ja armastuse koosluse loomiseks,

Jumalanna Lada, Laksmi või Lagu (erinevates maades kannab ta erinevat nime) omadus on voolavus, sujumine. See ongi jumalanna omadus – korraldada elu nõnda, et kõik sujuks takistusteta ja suurte pingutusteta.

Kursuse juhendaja, keskuse Taevas ja Maa eestvedaja Teresa Mängel on käinud meie klubis rääkimas ka energiavampiirlusest ning teispoolsusega suhtlemise võimalustest. Ta ütleb, et tema lemmikteemadeks on iidsed kultuurid ja maailma usundid.
Loe juhendaja kohta pikemalt: Teresa tegemised
Kuula usutlust Teresaga: “Hallo, kosmos”
Kursusel on suvine soodushind: 10 € ettemaksuna (Enesetäiendajate Selts EE951010220095828012 , märksõna: 01.08+ osaleja nimi ) kohapeal 13 €