SUUR ENERGIA JA FÜÜSILISE KEHA PUHASTUSFESTIVAL

Kevade eel on ideaalne aeg teha midagi head iseendale – puhastada keha ning tegelda oma sisemiste võimaluste leidmise ja jõustamisega.

  Keha liigsest toitumisest, keemilistest ühenditest toidus ja ravimites  ning ülekoormavast infost  energiaväljas nõrgeneb organism, erineva tasandilised haigused ilmutavad  end meie teadvusele  ning meie kehad haigestuvad. Selleks vajame keha suurpuhastust. Ühtses toetavas energiaväljas aitab  kollektiivne energeetiline usk seda kergemini teostada ja koos saavutame parema tulemuse.

Kindlasti  aitab ka ajastus, kus uued tärkavad, kevadised energiad suudavad kergemini  jõuda meie keha teadvusesse.

Sul on võimalus kinkida oma hingele, kehale ja  meelele  paastunädalavahetus Pärnu lähedal, toredas puhkekeskuses.

Kutsume Sind  puhastuma  läbi paastu ja jõustama koosolemise väega.

Teeme seda rõõmsalt ja loovalt,  erinevate tegevuste ja tehnikate (energeetiline puhastus, võimlemine, liikumine, meditatsioon, naer,tants, saun  jne.) kaudu.

Nädalavahetuse  eesmärk on läbi armastuse suunata tähelepanu väliselt  sisemisele ning  puhastada oma keha erinevatel tasanditel.

Juhendaja:  Kalju Paldis

Toimumisaeg: 14. -16. märts 2014 a

Paastu nädalavahetusele  on oodatud kõik: Inimkehad, kes soovivad ühtses energiaväljas puhastada oma keha ja füüsisväljad  mineviku info mõjutajatest

Võimalik valida täispaast või puuviljapaast.

 Majutamine kahestes, mugavustega tubades – tule koos sõbraga!

 Ootame Teid reedel, 14. märtsil alates kell 15.00.

.Koosolemine algab kell 18.00.  tutvustusringiga. Esimesel õhtul räägime paastust ja iseendast,  joome taimeteed  ning alustame tegevustega.

 Täpsema info – nii päevakava  kui ka vajalikkude asjade nimekirja ja täpse toimumiskoha – saadame eelregistreerijatele meilile.

Osalustasu:  on  78.- € .  Soodushind  68 € kui tasuda ettemaks( 30 €)  hiljemalt  01.märtsiks. Ülejäänud raha saab maksta kohapeal.

Osalemiseks saada e-kiri oma andmetega aadressile  kalju@energoman.ee  või otsijad@gmail.com ning   kanna tagastamatu ettemaks 30 € Enesetäiendajate Selts arvele 10220095828012 märksõna all „paast“ hiljemalt 9. märtsiks 2014. Ülejäänud summa võib maksta kohapeal.