Suguvõsa vägi ja jõud

Pärnusse tuleb oma teadmisi jagama šamaanitar  Alla Gromova , teise nimega  „ Altai Ilves“.

Suguvõsa väest ja jõust sõltub inimese edu ning õnnestumine elus. Paljudel inimestel on sugupuu  jõud väga tugev, aga nad isegi ei tea seda. Me istume otsekui kulla koti otsas, aga ei kasuta seda. Kui inimene mõistab, teab ja kasutab oma suguvõsa jõudu, siis  ei ole  tema elus kinniseid uksi ja  peentasandil tema plaane toetatakse. Kui suguvõsas esineb alkoholismi, narkomaaniat, iromantiat, vähki, hullumeelsust, tapmisi, enesetappe, kerjuslust, viljatust ja kui on esinenud 2 tunnust või on esinenud rohkem, kui kahes põlvkonnas, siis on tegu juba haige suguvõsaga. alla-gromova-altai-ilves

Teeme koos  läbi ka praktilised harjutused.  Praktiliselt kõik vajavad suguvõsa tervendamise protsessi selleks, et neutraliseerida negatiivseid programme ja vabastada oma esivanemaid, iseennast ja tulevast põlvkonda korduvate probleemide koormast.

Õhtu on vene keeles  ja eesti keelde tõlgib meie  imeline  tantsuõpetaja Janne Ristimets.

Kohtumisõhtu toimub  juba sel esmaspäeval, 03. oktoober  kell 18.00  Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis.

Osalusrõõm :  10 €  kohapeal või  ettemaksuna ( Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 03.10 + osaleja nimi)

 ALLA GROMOVA  eriliste võimetega etnoterapeut, kes on tuntud  ligi 40 riigis. Esimene, kes kogus kokku iidsed šamanistlikud teadmised ning „tõlkis“ need tänapäevakeelde. On välja töötanud üle 500 metoodika, et šamanistlikke tehnikaid kasutades arendada inimese võimeid. 20 aasta jooksul on tema treeningu läbinud rohkem kui 17 000 inimest üle kogu maailma.

Alla on ilmeline oma hinge lahkuse ja puhtuse poolest. Ta on väga võluv naine esteetiliselt peene maitse ja tunnetusega, ning ta valdab imelist võimet luua ideaalset Hinge harmooniat.

Kõige selle kõrval on Alla isiksuse arengu ja edukuse kõrgeima klassi koolitaja, coach, parapsühholoog ning kaasaegse kõnekunsti meister, kes oskab eriti peenelt ja taktitundeliselt lahendada teie probleeme nii isikustevaheliste suhete, naise psühholoogia kui ka ärivaldkonnas. Võimalus tema eravastuvõttudeks Pärnus. Täpsem info  03. oktoobri üritusel.