Sügisene kohtumisõhtu Mai-Agate Väljatagaga

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga on armastatud ja oodatud kõneleja teemadel, mis puudutavad meie hinge, vaimu ja maailma nähtamatut osa .

Seekordsel kohtumisõhtul Pärnus tuleb juttu uue aja energiast, tervisest, immunsüsteemist, iseendaga kontaktis olemistest, aususest iseenda vastu jne. Lisaks praktilised nõuanded ja harjutused,  õhtu lõpeb päevkohase meditatsiooniga.

Muutumas on kõik suhted ja situatsioonid. Kestma jäävad need, mis põhinevad aususel, armastusel, sõprusel ja koostööl. Valitsema on asunud uued energiad. Kuidas nendega kohaneda ja arvestada, et saavutada sisemine rahu ja tasakaal, et tervis oleks korras ja tuju hea?

Tuntud alternatiivravitsejast teadjanaisel, regressiooniterapeudil ja vaimu-teemadel kõnelejal
Mai-Agate Väljatagal on võime vastu võtta infot kõiksusest ning viimased paarkümmend aastat on ta tegelnud inimeste aitamise ja tervendamisega. Mai – Agate  teadmistest  on kirjutanud mitmeid raamatuid ja väljaandnud CD  plaate meditatsioonidega. Tema  esimesest menuraamatust “Loomise õpetus” jõudis lugejateni juba kolmas trükk,  teine raamat “Sinu igavene elu. Reisid minevikku ja tulevikku” on ka väga populaarne. Kreet Rosinaga kahasesse kirjutatud raamatud  figureerivad raamatumüügi edetabelites Top 10 hulgas.

Pikem  aastatagune artikkel Mai Agatega  Silja Joone sulest…..

Kas soovid senisest tõhusamalt tugevdada oma tervist ja  immuunsüsteemi? Kui jah, oled oodatud praktilisele õhtule Mai Agate Väljatagaga!

 Toimumisaeg:  teisipäev , 29.okt.2013 kell 18.00- 20.00

ToimumiskohtPärnu Keskraamatukogu alumisene saal ( Akadeemia 3)

Osalustasu:  10 €  kohapeal või  tasuda ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele SEB panka a/a 10220095828012 .

NB! On veel paar aega tema  eravastuvõtule  Pärnus.  Info 5295717 –  Malle