Sõidame külla Leesoja nõiale Thule Leele

 Thule Lee elab  Leesoja metsas ja on kogu oma teadliku elu oma nõiavõimeid arendanud: ta vaatab maailma läbi taju ja tunnetuse ning tegeleb riituste, loitsu, märkide vaatamise ja ravitsemisega. Tema elu loomulikuks osaks on sügavam loodustunnetus – nimelt suhtleb Thule ka lindude ja loomadega. Leesoja nõid tegeleb süstemaatiliselt pideva enesetäiendamise ja inimpsüühika saladuste uurimisega ning loob uusi psühhotehnikaid ja praktilisi harjutusi, et väga sügavalt lõõgastuda, pääseda ligi oma alateadvusele ja veel varjul olevatele võimetele.

Sõidame talle külla!

  Uudistame talu, vestleme, teeme harjutusi ja meditatsioone,  tutvume  ökotoodetega , joome teed ( palun oma teetass kaasa) .  Täpsem teema on :  „ Taotluse vägi ja kaitserituaalid“.

Kes soovib, võib võtta liiva jaoks kaasa kausi või kotikese.

Väljasõit toimub laupäeval 23. septembril kell 9.00  Pärnu teatri eest. Tagasi planeerime olla 14.30  paiku. ( aeg on orienteeruv)

Väljasõidu  hind : 30 eurot , millest 20 € on transpordi tasu ja 10 €( korjame bussis) praktikad  Thule Leega ja  hõrk nõiatee .

Bussisõidu raha palun tasuda ettemaksuna  MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele SEB panka a/a   EE951010220095828012 . Selgitusse „ nimi+Leesoja “.

Jälgi ilma ja riietu ilmale  vastavalt, et väike vihm Sind rööbastelt ei lööks – tegevus toimub  õues ja metsas.

Kohapeal võimalus osta Leesoja ökotooteid.

Kuula  ka Thule Lee lugusid tema nõiamaailmast Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Lisalugemist