Hüpnoteraapia ja Reiki seansid.

 

Psühholoogiline nõustamine ja hüpnoteraapia.

Psühholoogilise nõustamise- ja hüpnoteraapia individuaalseansid on hea võimalus enesearenduseks, suhete ja  tervise uurimiseks ja parandamiseks, on abiks erinevate elu sõlmpunktide lahtiarutamisel. Igaühel meist võib tekkida olulisi küsimusi, millele on raske üksi vastuseid leida.  Iga inimene on eriline ja vajab erilist lähenemist. Erinevate probleemide lahendamiseks kasutatakse psühholoogia-hüpnoteraapia seanssidel mitmeid  meetodeid ja tehnikaid, minnes  kaugemale kui kaasaegne traditsiooniline psühholoogia.

Kui tunned, et tahad ise kujundada oma elu selliseks nagu Sinule parim ja hoolitseda oma tervise eest, tunda elust rõõmu ja rahulolu, oled oodatud kohtumistele individuaalseanssidel.

Seansi hind 20 EURi

Reiki.

 

Tänapäeva kiires elutempos on pinged kerged tekkima, need annavad tihti tunda end meie kehas. Üheks võimaluseks lõõgastuda ja end tervendada on Reiki puudutus. Reiki on lihtne käed-peal tervendamismeetod. Reiki toimib nii füüsilisel, emotsionaalsel, hingelisel, kui vaimsel tasandil. Minu enda kogemuste põhjal on Reiki tõeliselt õrn, tark ja armastav, tervendav energia, mis tervendab igat inimest talle erilisel viisil ja vajadusel, just nii turvaliselt nagu inimene selleks hetkel valmis on.

Alustades Reikiga on soovitatav võtta neli seanssi järjest, edaspidi kord nädalas või kuus, vastavalt  vajadusele.

Seansi hind 20 EURi

Seansid toimuvad Pärnus.

Sirve Paldis,

58 04 77 92

www.elutarkus.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga