Shakuntali õhtu naistele. Teemaks emakas ja naistehaigused

Ehe Siberi šamaan SHAKUNTALI (pildil) asus juba 12-aastasena Altai mägedes õpetaja käe all vaimseid tarkusi omandama. Ta elas üle viie aasta Indias templis, kus õppis kaunite õpetajate-preestritaride käe all suhete kunsti ja ayurveda ravimassaaži, praegu aga rändab inimesi aidates-õpetades mööda maailma.
Shakuntali näeb inimeste aurasid ja nende saatust (käte, silmade ja näojoonte järgi) ning on võimeline ravima käte, hääle ja hüpnoosi abil. Lisaks on ta ka sakraaltehnikate meister ja professionaalne psühholoog, ennekõike aga üdini naiselik naine, kes õpetab õrnemat sugu avama oma naiselikku olemust ja juhtima naiselikku jõudu.

Statistika järgi kannatab iga kolmas naine maailmas naistehaiguste käes. Kas naise võimuses on midagi muuta? Just sellest kõneleb Shakuntali oma üksnes naistele peetavas loengus, millele järgneb ka väike rituaal emaka puhastamiseks.

Naised toidavad enese teadmata oma elujõuga kõiki endisi meespartnereid, ka neid, kellega on suhted katkenud. Iga intiimvahekord mehega – kasvõi ühekordne – salvestub emakasse ja jätab naise organismi energeetilise jälje seitsmeks aastaks. Seda isegi juhul, kui te partnerile kordagi ei mõtle. Naine lihtsalt on nii loodud, et lähikontaktis võtab ta pahaaimamatult endasse tunded ja seisundid, mida mees läbi elab. See omakorda mõjutab naise ja tema suhete emotsionaalset, vaimset ja hingelist tervist ning tal ei pruugi jätkuda energiat, et luua ja hoida pereõnne ning pakatada tervisest – olla loomises!

Emakapuhastuse rituaal aitab

  • puhastada oma seksuaalset minevikku ja vabaneda energeetilistest sidemetest endiste partneritega;
  • vabastada emakasse salvestunud mürgiseid tundeid, mustreid ja kokkuleppeid;
  • tervendada raseduse katkestamisega tekkinud traumasid;
  • taastada jumaliku naisenergia loomulikku voolamist ja terveneda naistehaigustest;
  • nooreneda nii mõnegi aasta võrra;
  • valmistada end ette rahuldust pakkuvaks suhteks ja väärilise partneri saabumiseks oma ellu;
  • sünnitada tervet last.

NB! Oodatud on igas vanuses naised, sh ka need, kellelt on emakas kirurgiliselt eemaldatud, sest naise organismi jääb alatiseks emaka energeetika – jõu ja loomise igavene läte.

Šakuntali teab, et iga naine on kuld!  Kuid selleks, et see kuld hiilgaks, on vaja avada tema individuaalsus, võimed ja sisemine rõõm. Tule kohtuma!

Õhtu toimub vene keeles. Tõlge eesti keelde.

Toimumisaeg: teisipäev, 22.mai.2018  kell 18:00-20:30

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal

Osalustasu: 15 €    (Enesetäiendajate Selts arvele EE951010220095828012 , selgitusse 22.05  + osaleja nimi) või kohapeal

Shakuntali on öelnud, et sellised inimesed nagu tema olid vanasti paiksed, elasid omaette, olid kooskõlas loodusega ja õnnelikud. Tänapäeval, nähes, kuidas inimesed on loodusest eraldunud ja segaduses ning asjad maailmas üha enam kreeni lähevad, liigub šamaan mööda maailma inimesi aidates, õpetades neid mõistma maailma olemust ja ülesehitust, et inimesed ärkaksid tõelisele teadmisele ning päästaks maailma hukatusest. (Šakuntali Altai)

NB! Kui keegi teab kedagi, kes oskab ja soovib vene keelest tõlkida, siis palun tema kontakte. Tel.5295717

Võimalus registreerida ka tema eravastuvõttudele. Info loengul.