Sensitiivne pilk inimese energiavälja

Esmaspäeval,  28. aprillil kell 18.00 on  pärnakatel esmakordselt külas selgeltnägija-tundja Anne Linnamägi. Kohtumine toimub Pärnu Keskraamatukogus, Akadeemia 3.

Loodustark ja kvantnägija Anne Linnamägi elab juba kümmekond aastat Häädemeeste valla mereäärses talus, kus ta pikkadel talveõhtutel raamatuid kirjutab, suvel oma aia eest hoolitseb ning kord nädalas Pärnusse inimesi nõustama või mõnda Eestimaa linna loengut pidama põikab. (Pärnu Postimees 15.02.2014, Silja Joon).

Anne Linnamägi   on meie ees väga põneva teemaga: Sensitiivne pilk inimese energiavälja“

Kohtumisõhtu  teemadeks:

*Märgid ja sümbolid, mis peegeldavad inimese  põhiloomust , tema eeldusi ja võimalusi ( elujõud, eluvesi, elutuli, organsüsteem, individuaalne ajafaktor jm.)

*Suhtesobivus ja suhteenergiad (elukaaslased, vanemad ja lapsed, töökaaslased, sõbrad jne). Millest sõltub omavaheline sobivus?

Mida sensitiivsed inimesed näevad ja tajuvad? Kuidas nad seda tõlgendavad? Kohapeal näited vabatahtlikega.

Põnev- tulge kuulama!

Osalustasu: 10 € kohapeal või ettemaksuna  ülekandega.  Saaja:  Enesetäiendajate Selts EE951010220095828012

Anne Linnamägi endast:

Olen psühholoog, sensitiiv ja oman rahvusvahelist tervendaja sertifikaati. Tunnetan, näen elu-energias toimuvat kvantvälja tasandil nii inimestel kui taimedel, kividel, loomadel jne. Energiaväljas nähtavate energiamustrite,-rütmide, värvide ja muude sümbolite, kaasa arvatud Hiina meditsiini abil teen tervise diagnostikat, otsustan elukeskonna kvaliteedi üle, vaatan suhtesobivust.

Olen raamatute “Eluenergia rütmid ja vägi”, “Taimesõnumid”, Kvantnägemine I osa; Tervendavad rannakivid” ja “Ajatus rütmis. Haikud” autor.

Olen sensitiivsete võimetaga nõustaja, alternatiivterapeut. Võtan vastu Pärnu Ravikojas kord nädalas eelregistreerimisel  tel. 53448415. või linnamagi.anne@gmail.com.