Sensitiivne bioväljade tikkija – proua Lille Lindmäe

Esmaspäeval, 11 juunil, kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogus – iga aastane, oodatud külaline -sensitiivne bioväljade tikkija – proua Lille Lindmäe.

Õhtu teema : „ TERVIS JA TULEVIK“.

 Osalustasu: 10€ võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 , Enesetäiendajate Selts . Selgitusse märkida ” 11.juuni + üritusele tulija nimi”. Tasuda võib ka sularahas vahetult ennem ürituse algust.

 Lisalugemine : http://www.naistemaailm.ee/?id=31999

 LILLE LINDMÄE:

“Igal hommikul ärgates on mul laul südames ja rõõm hinges – maailm tervitab mind taas ja taas kogu oma täiuses,” ütleb heledapäine daam Lille Lindmäe. Rahvaravija ja nägija. Tema visiitkaardil seisab kummaline tiitel – bioväljade tikkija. “Diagnoosin patsientidel biovälja kaudu haigeid elundeid ning täiustan-tikin ehk korrastan biovälja, avaldamaks mõju haigestunud või haigestumisohus olevale inimesele,” selgitab ta. “Mõnda inimest saab aidata, mõnda ei saa,”lisab ta. “Peamine põhjus , miks inimestel on nii palju tervisehädasid, on mõtlemine, aga oma osa on geenidel, sissehingataval õhul, toidul, eluviisil ja ka karmal,” leiab tervendaja.Suur kurbus ja enesehaletsus võib teha inimese täiesti haigeks. Aga raskused on antud meile õpetuseks ja mõtlemisaineks, mitte enesehaletsemiseks, räägib Lille. Kui inimesel napib elutahet, on tema energia nõrk. Praegu tõuseb Maa energiasagedus kõrgemale tasemele, inimesed võivad tunda väsimust ja olla stressis, sest ka raku energia sagedus muutub kõrgemaks, selgitab Lille.

 Osalemiseks palume registreeruda aadressil: otsijad@gmail.com, kuid ootame ka spontaanseid tulijaid. Kohapeal võimalus osta Lille Lindmäe tervendavaid kaarte ja raamatuid.

 Ootame huvilisi kohtumisele!

Enesetäiendajate klubi

www.enesetaiendajad.ee