Selgeltnägemise kõrgem pilotaaž

Rahva nõudmisel saabub meile teist korda kaugelt Ameerikamaalt ja Kanadast esinema ÜLLE TOOMEOAJA, naine, kes loeb inimese hädasid tema bioväljast ning suudab need kindla organi võnkesagedust tõstes n.ö ära kaotada, harmoniseerida. Ülle

Seda võiks nimetada selgeltnägemise kõrgemaks pilotaažiks!

Ametlik nimetus on siiski pisut konarlikum – bioresonantsteraapia ehk võngetel põhinev meditsiin.

Paraku ei mahtunud kõik soovijad Pärnus Ülle Toomeoja isiklikule vastuvõtule… Aga kõik huvilised on oodatud tema loengusse neljapäeval, 4. detsembril kell 18.00 Pärnu Keskraamatukogu alumises saalis.

Et enamikele haigustele eelnevad hingelised üleelamised, pikaaegne pinge ja traumad, keskendume seekord inimese närvikavale ja võngetel põhineva meditsiini kahele uuele suunale – mõtteväljaravi ja tulevikuteraapia.

Loengu teemad: emotsionaalsete pingete ja traumadega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.

Ülle Toomeoja on aidanud närvikava korda saada paljudel täiskasvanutel ning pakkunud abi paljudele tähelepanuhäiretega ja keskendumisraskustega lastele.

Praktilisel loengul tuleb juttu sellestki, kuidas mõjub närvikava võnkesagedusele pidev pinge ja stress, ületöötamine-üleõppimine ning rämpstoit.

VÕNGETEL PÕHINEVAST MEDITSIINIST

Ülle Toomeoja oli aastal 2011 neljas inimene maailmas, kellele Kanada Tervishoiutöötajate Nõukogu biotagasiside terapeudi kutsekvalifikatsiooni edastas. Võngetel põhinev meditsiin lähtub ideest, et iga inimene on unikaalne energiasüsteem. Nii diagnoositakse ja ravitaksegi haigusi, mõõtes sagedusi inimkehas. Sama põhimõte pole võõras ka tavameditsiinile – meile kõigile on tuttav EKG ehk südame elektrokardiogramm.

Võngetega tervendamise seisukohalt pole haigus tingitud üksnes mikroobidest, keemilistest ainetest või füüsilistest traumadest, vaid kroonilistest negatiivse energia mustritest, mis on seotud meie enda ja teiste inimestega.

Inimesel on lisaks füüsilisele kehale ka silmaga nähtamatu energeetiline keha ehk aura. Välja tasandil on näha suur hulk infot: inimese mõtted ja tunded, minevik ja perekonnapärand, probleemid ja stressipiirkonnad. Just infovälja peentasandi vaatlemiseks on loodud L.I.F.E seade, millega töötab ka Ülle Toomeoja.

Vt lisa Ülle kodulehelt: http://www.bioresonantsteraapia.ee/ABOUT_US.html

Osalustasu 10 € kohapeal või ettemaksuna ( Enesetäiendajate Selts“ arvele EE951010220095828012,  märksõna: 04.12+ osaleja nimi)