Seksuaalsus – võti naiselikkuse avamiseks

Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu ülemine saal, Akadeemia 3Marika Tamm

Toimumisaeg: Esmaspäev 27. mai kell 18.00-20.00

(avatud ka Bali  ehtenurgake: kell 16:00-17:30 ja 20-21)

Osalusrõõm: 15  kohapeal.  Soodushind  12  ettetasumisel kuni 25mai. Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 27.05 + osaleja nimi

 Oleme eelnevatel Pärnu naisteüritusel proovinud naiselikkusele läheneda nii ühest kui ka teisest nurgast. Kuna õues on suur kevad õide puhkemas, looduse mahlad jooksmas ning loomad paaritumistantse tantsimas, siis läheneme ka meie naiselikkusele läbi seksuaalsuse prisma. Iga naine kannab endas erinevaid rolle, millest ühena on igas  naises on rohkem või vähem peidus ürgne ja metsik seksuaalne olevus, mis on sama loomulik ning ilus arhetüüp, kui olla ema või tervendaja või süütu neitsi.  Ühiskond on aga seda aspekti proovinud veidi rohkem alla suruda ning häbistada, kui austada. Mis vägi aga selles tegelikult peitub? Väga loomulikus ning turvalises ruumis räägime täpsemalt, mis vägi on seksuaalenergial naiselikkuse kujunemisel, kuidas seksuaalenergiat üles äratada ja ärkvel hoida ükskõik mis vanuses, kuidas seda austada ning teadlikult enda vaimseks arenguks, terviseks ning magneetiliseks naiselikkuseks muundada.

MIDA ME TEEME?

Töötoas, mis on mõeldud vaid naistele, kombineerime jututoa liikuva meditatsiooni, taoismi puhastavate praktikatega, hääle ja hingamisega. Kõik on väga turvaline ning mõnusalt mänguline.

KUIDAS ETTE VALMISTADA? Selga mugavad riided, millega võib ka põrandale visata.  Ole valmis olema paljajalu või sokkides.

Töötoa läbiviija MARIKA TAMM:

Võin öelda, et tantra filosoofia, õpetused ning praktika õpetasid mind leidma enda seest vabaduse, lihtsad tõed ning väe – seda nii vaimselt kui füüsiliselt. Saades endaga paremini tuttavaks, julgedes vaadata tumedatesse kohtadesse enda sees – saabub harmoonia ja armastus selle ürgse naise vastu, kes elab meis kõigis.

Olen õppinud tantra õpetajaks mitmel pool maailmas erinevatel kursustel ning soovin inspireerida naisi enda ümber avanema ja olema ja tunnetama.

Lisa: www.tantra.ee

ILUNURGAKE: Kui sinu naiselikkus peidab endast ka ilumeelt, ehtimist ning eputamist, siis oled oodatud uudistama Bali käsitöö ehteid Raamatukogu rippsaalis.

Enne töötuba kell 16:00-17:30 ja pärast töötuba 20:00-21:00