Seedimine, emotsioonid ja teadlikkus

Tervistava õhtupooliku külaliseks on gongiterapeut ja kristallkausside keerutaja ALMER JANSU.
Päiksevaesesse suvesse kulub ära energiasõõm, õnneretsept ja gongiteraapia – need kolm toob meieni väsimatu rännumees, joogaõpetaja, massöör, õie- ja gongiterapeut ning kristallkausside keerutaja ALMER JANSU, kelle päikseline loomus ja väikese vimkaga esitatud tarkused ja harjutused (nt rahajooga) aitavad suunurgad ülespoole venitada.
Seekordse kohtumise pealkirjastas Almer: “Seedimine, emotsioonid ja teadlikkus“. Õhtu eesmärk on saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab. Siiski, Almeri õhtud ei ole eal surmtõsised, on üllatusi ja saab naerda.

NB! Loengule järgneb gongiteraapia! Gongihelid panevad keharakud resoneeruma ning vabanevad sinna kuhjunud emotsioonid ja pinged. Almeri sõnul aitab gongiteraapia ennast tasakaalustada ning tõsta vibratsioonitaset, samuti aitavad helid korrastada mõtteid.

Almer Jansu on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli tantsujuhtimise eriala ning õppinud Stockholmi Tantsukõrgkoolis. Ta on läbinud Jaapani massaaži ning Austraalia õieteraapia kursused.
Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu ülemine saal, Akadeemia 3, Pärnu
Toimumisaeg: kolmapäev, 12.juuli. 2017, kell 18.00-20.00
Osalusrõõm: 12 € ( võib ka Enesetäiendajate Selts“ arvele 10220095828012 , märksõna: 12.07+ osaleja nimi).
Üritusel võimalus tutvuda tervisekaupadega.