Rännakud harmoonias- Ralf Neemlaid

Neljapäeva, 7. detsembril  kell 18.00 ootab Pärnu Keskraamatukogus  pärnakatega kohtumist tervendaja   Ralf Neemlaid.  Osalustasu 10 eurot ( võib ka  ettemaksuna MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele SEB panka a/a 10220095828012 . Selgitusse „ nimi+7.detsember)

Loe Ralfist ja tema  tegemistest pikemalt kodulehelt  http://www.hagal.ee/

KUTSE:

Näis mida räägin teile, või kuhu küsimused ja mõtted meid viivad. Võibolla räägime, mida põnevat nägin ja tundsin just lõppenud Peruu matkal. Mida mõtlesin dzunglis või Machu Pichul.

Vast arutame kuidas kasutada igepäeva elus ette tulevaid sündmusi enda tasakaalu viimiseks. Leida oma intuitsiooni ja tarkus. Äratada sisemine tasakaalustav vägi. Panna hirmud ja viha ennast teenima. Sa ei pea tervist tagantjärgi tablettidega turgutama. Muuda elulaadi praegu ja sa leiad eest hoopis kaunima maailma ,mis pakub sulle lõputult võimalusi. Kui lähed kursusele või kuulad kellegi õpetust vaata talle sügavalt silma. Tunneta kas ta ise elab oma õpetuste järgi ja naudib elu.

Olen ise maadelnud haigustega. Olnud hädas oma viha ja hirmudega. Ma pole olnud piisavalt sihvakas ja tüdrukud on olnud liiga pikad. Mäed on olnud kaugetes maades ja koopad on olnud pimedad. Aja jooksul on viha loonud minus sisemise kindluse. Tüdrukud on lühemaks jäänud või olen ise kasvanud. Mäed on nüüd käe jala juures ja meeli erutavad. Käin neid iga aastal vaatamas. Pimedus on minust kadunud ja koobastes olen leidnud meelerahu. Kõik on võtnud aega ja kulgemist. Aga see on olnud seiklus. Kohati pannud kõhus kripeldama. Tihti mõtlesin varem – oli seda nüüd vaja. Veidi rahunemist ja üleelatud hirm asendub naeratusega. Oli ikka vaja.
Võtame koos aega, räägin oma tegemistest,õnnestumistest ja äpardustest.pakun välja varjante mida elus kasutada. Kuidas elada Oma elu.
Täpsemalt kuuled Pärnus.
Kui soovi, saad kohapeal soetada raamatu Rännakud Harmooniasse. Kui naeratad kirjutan sisse ka pühenduse just sulle.

Naeratame , Ralf

Võimalus samal päeval tema eraseanssideks Pärnus.

Protseduurile registreerimiseks saada e-mail või helista palun tööpäevadel kl 9-18. Kui ma ei vasta, toimub protseduur. Proovi  uuesti hiljem. . E-post: ralf@hagal.ee
Tel: 554 8949
Skype: Ralf Neemlaid