Almer Jansu gongide ja laulvate kristall-kausside praktika

Võime seda nimetada grupi tasakaalustuseks helidega. Vahe on see, et me ei räägi, vaid mõnuleme helide maailmas, mis meid transformeerivad või tasakaalustavad.

Gongi tervendavad helid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Gong on üks vanemaid teadaolevaid instrumente, mille ajalugu ulatub 5000 aasta taha. Gong on instrument, mis ühendab meie teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Laulvad kristall-kausid on aga uue ajastu holistilised instrumendid, mis aitavad korrastavad meie emotsionaal-, mõtte-, vaim- ja füüsilist keha.

Läbi gongi ja helisevate kristallkausside saame ennast:

-puhastada
-tasakaalustada
-vibratsioonitaset tõsta

Gongi ja kristallkausside müstilised helid vabastavad meie keharakkudesse kuhjunud emotsioonid ja pinged. Sukeldudes gongi poolt loodud helide merre lahustuvad meie igapäevaelus painavad küsimused ja probleemid. Pingestatud beeta-tasand asendub lõdvestunud ja loomingulise alfa-tasandiga. Tegemist on elavate ehk orgaaniliste helidega, mis idamaa filosoofia järgi aitab vabastada meie alateadvusse kuhjunud pinged, hirmud ja negatiivsed emotsioonid. Kuna emotsioonid on seotud vee-elemendiga, siis siin on otsene seos neeru ja kusepõiemeridiaaniga, mis omakorda mõjutab meie vitaalsust ja elujõudu.
Läbi gongi ja kristallkausside helide saame tõsta oma energeetilist taset. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on vibratsioon, mis loob meie välist reaalsust. Rääkides ja lugedes millestki negatiivsest, lisame sellele ainult uut energiat. Luues ja kogedes midagi positiivset loome aga paremat homset. Läbi gongi ja kristallkausside saame korrastada, muuta ja tasakaalustada oma vibratsioonitasemeid.

Need on helid, mis aitavad leida teed oma tõelise olemuse juurde.

Oled oodatud! Võta soovikorral kaasa oma matt ja tekk!

Toimumisaeg: Laupäev, 09. mai kell 11.00-13.00
Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu alumine saal ( Akadeemia 3)
Osalustasu : 11 € kohapeal. Tasudes ettemaksu kuni 08.05 MTÜ „Enesetäiendajate Selts“ arvele EE951010220095828012  selgitusse „ nimi+09.05“ ; on osalus 9 €.