Pühapäeval, 7. juunil väljasõit Lilleoru keskusesse

Kell 10 alustame Pärnu teatri eest teekonda Harjumaale Aruvalda – Lilleoru vaimsesse keskusesse. Eesti esimesse ja ainukesse öko-kogukonda on koondunud inimesed, keda ei rahulda elu materialistlikus eduühiskonnas. Ühest küljest otsivad nad spirituaalseid vastuseid, teisalt aga esindavad looduslähedast eluviisi. Lilleorus järgitakse India pühaku Babadži üldinimlikku õpetust tõest, lihtsusest ja armastusest, iga päev toimuvad siin valguse- ja tuletseremooniad ning ühised tööd-toimetused.
Kommuuni looja ja juhi Ingvar Villido õpetuse keskmes on eneseteadvustamine ning elu häirivate emotsioonide ja mõtete vabastamine.
Lilleoru südames asub ainulaadne iidsel loomismustril põhinev Elulille park, milles on leidnud koha eri kultuurides pühad ehitised (hinduistlik kabel, kivilabürint jmt), Vilen Künnapu projekteeritud hiiglaslik hingekell, valge pulli skulptuur jm.
Lilleoru ürdiaias kasvavatest ravimtaimedest valmivad hõrgud teesegud (näiteks „Selge pea ja rõõmus süda“), mida võib ka kaasa osta.
Et külastame Lilleoru keskust avatud uste päeval, ootab meid ees põnev programm: vt täpset programmi ja ajakava: avatud uste päev
Tagasisõitu alustame kl.17.00 paiku õhtul ja loodame Pärnusse tagasi jõuda umbes seitsme- poole kaheksa paiku.
REISI HIND: 22 €, palume registreeruda: otsijad@gmail.com (osalejate nimed ja kontaktnumber) ja reisiraha tasuda kuni 05.06 Enesetäiendajate Selts a/a EE951010220095828012   7. juuni väljasõit + osaleja nimi )
Riietu mugavalt.  Kui soovid Lilleorus keha kinnitada või midagi kaasa osta (teesegud, Elulille vesi, raamatud jmt), võta kaasa  sularaha.