PRAKTILISED NÄITED, KUIDAS PENDLIGA SAAB INIMKEHA ENERGEETILISELT PUHASTADA, RAVIDA JA LEIDA ÕIGED VAHENDID RAVIKS

Geobioog Kalju Paldis kutsub Teid teadmiste avardamise kursusele, kus saavad selgeks praktilised teadmised pendliga suhtlemisest ja pendli kasulikkusest.

Teadmiste energia annab osalejaile kindluse, kuidas pendli kaasabil liikuda suures infoväljas. Haigused meie kehas pole muud, kui võõrad jõud. Nendest haiguskolletest lahti saamine on pendli abil äärmiselt lihtne. Pendli ja meie keha koostöö annab ka võimaluse enda maailma paremini tundma õppida.
Pendel ja meditsiin on teineteist täiendavad valdkonnad: pendel kui info edastaja ja meditsiin kui täppisteadus. Meditsiini võimalused on äärmiselt suured, kuid neist võimalustest on vaja aru saada. Kasvõi seepärast, et mõista selle toimimist ja sellega suheldes õigete otsuste langetamiseks. Meditsiini tänapäevane tegevus omab palju teadlikke võimalusi oma tervise eest hoolitsemiseks. Selleks, et kaasata oma tegevusse õiget teavet, vajame teatuid ainuõigeid juhiseid.
On selge, et nii palju, kui on inimesi, on õigeid raviviise. Milline on õige, selgub katse-eksitus meetodil. See pole teatavasti alati kõige ohutum. Abiline, mis aitab valida õiged raviviisid endale või lähedastele ( või kellelegi teisele), on juba vanadest aegadest inimkonnale olnud pendel. Tundes kokkulepitud viise on võimalik pendli kaasabil suhelda meditsiiniliste teadmistega.
SELLEKS KORRALDAN ÕPETLIKU ÕHTU. NÄITAN OMA KOGEMUSTE KAASABIL, KUIDAS SIIS SUHTLEB PENDEL JA INIMESE KEHA.
Teen teie kaasabil praktilisi tegevusi, kaasates teid sellesse projekti. Annan teile ülevaate ,kuidas mina neid erinevaid protseduure teoastan praktiliste näidete kaudu. Oodatud on kõik inimesed kes, selle teemaga on juba tegelevad või soovivad uued inimesed saada teadmisi selles teadmiste vallas. Võite kaasa võtta erinevaid ravimeid, siis saan teile vaadata, kuidas need teie keha tervendavad ja kui suur kasutegur nendest teile.

KOHTUME
N. 30. Oktoobril kell 18.00 -21.00 Pärnu Keskraamatukogu ülemises saalis

PRAKTILISE SEMINARI HINNAKS ON 12 EURI.